Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túlzott vitaminbevitel okozhat...

Túlzott vitaminbevitel okozhat székrekedést? Elkezdtem tömegelni, és rendbe raktam a vitaminbevitelemet, ezáltal előjött nálam ez a székrekedéses dolog. Nem tudom hogy mi okozhatja, a vitamin vagy a megemelt kalória?

Figyelt kérdés

Napi 2-3 kapszula Mega Daily One plus

[link]


Napi 2-3 kapszula stress b-komplex

[link]


Napi 2 kapszula Iron-all vastabletta

[link]


Napi 3 kapszula Calcium-cink-magnesium

[link]


Napi 2 kapszula C vitamin

[link]


Napi 3-4 kapszula Omega 3

[link]


Napi 1-2 kapszula Heavy Duty

[link]



Ezek mennek napi szinten.



2016. okt. 6. 10:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ennyi vitamin soknak számít?
2016. okt. 6. 10:16
 2/12 anonim ***** válasza:

Igazi hülyegyerek vagy... üdvözlöm a veséidet meg a májadat...

Egyébként valószínűbb, hogy a rostfogyasztással vagy a vízfogyasztással vannak a bajok...

2016. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülyegyerek? Nem értem...
2016. okt. 6. 10:19
 4/12 A kérdező kommentje:
Amióta szedem a vitaminokat sokkal jobb a közérzetem, és jobban érzem magam, jobban pörög az agyam. Eddig valószínűleg vitaminhiányos voltam. Csak ez a székrekedéses dolog jött elő. Ami nem tudom miért.
2016. okt. 6. 10:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Vitaminoknak nem sok beleszólása van ebbe a dologba, inkább az ételek terén keresgélj. Ettől függetlenül vizet jóval többet kell innod mint eddig, hiszen ezeknek a vitaminoknak nagyon nagy része vízben oldódó.
2016. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
napi 4-5 liter víz megy. Nem tudom elég-e. 4 liter minimum mindig megvan.
2016. okt. 6. 10:25
 7/12 A kérdező kommentje:
70 kg vagyok.
2016. okt. 6. 10:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Rostfogyasztásom szerintem rendben van, mivel napi szinten lemegy minimum 300-400g zabpehely, valamikor 600g is, ami eleve már 30-40g vagy esetleg 60g rost+ megeszek napi fél kiló gyümölcsöt, főleg almát,+ még a zöldség, néha barna rizs, csirkemell,csirkecomb alap, teljes kiörlésű kenyér. Napi 10g lenmagolaj. Néha reggelire tojás. Eleve kb 3500-4000 kalóriával tömegelek.
2016. okt. 6. 10:33
 9/12 anonim ***** válasza:

A vitami nok közt van rengeteg ami nagy mennyiségben mérgező is lehet... és ebben a topicban sokan csak abból indultok ki, hogy te te vagy... nem az emésztőrendszered saját magát működtető évmilliókkal ezelőtt hozzánk csatlakozó másik lény... mára egyek vagyunk de ettől függetlenül még minidig napokig működik halálunk után pl... na ezt csak szemléltetés képp írtam le...

A lényeg, hogy baktériumok milliói segítik a beledben az emésztést, ha valamivel megbolygatod a beled ph-ját, márpedig ilyen lóbaxó adag szarokkal kőleményen megbolygatod... 1db mega daili one sokakat úgy elsavasít, hogy ha éhgyomorra veszik be, akkor 40-50 perc múlva savat hánynak... szépen kipusztítod a bélflórádat, aztán csodálkoztok, hogy nem működik az emésztés...

Ezért írom, hogy igazi hülyegyerek vagy aki mindent bekajál a fittneszipar marketing hazugságaiból...

2016. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent szedsz. Amit megeszel, az is vesz fel sok vizet. Szerintem állj le egy hétre, és típusonként szedd a bogyóidat. Pl egyhét szünet után, egy hétig a daily one, 3. Héten daily one+a második nemtommi a listádról és így tovább. Amelyiknél jelentkezik a székrekedés, azt hagyd ki a kombódból. Vagy beszélj orvossal, az esetleg meg tudja mondani, hogy melyik okozza a problémát, vagy, hogy kereszthatás van-e a háttérben. Én a 2. Verziót javaslom, gyorsabb és biztosabb.
2016. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!