Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súllyal való teljesitmény...

Súllyal való teljesitmény nőtt, saját súlyos csökkent, miért?

Figyelt kérdés

szóval saját testsúllyal edzettem mielőtt elkezdtem szabad súllyal, tegnap csak úgy nosztalgiából húzódzkodtam,fekvőtámaszoztam meg ilyenek, és sokkal rosszabb a teljesitményem, főleg húzódzkodásban

ez azért van mert egészegyszerűen elszoktam tőle, vagy mert a fejlődést csak beképzeltem magamnak? mármint súllyla megy már nagyobbal is a fekvenyomás,evezés,stb. de én úgy láttam külsőre is fejlődtem, lehet, hogy ami feljött annak nagyja viz és zsir, és emiatt van?

előre is köszönöm, 19F


2016. okt. 11. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mielőtt elkezdtem erő emelni ment az 50-60 fekvő,most megy kb. 30,de sokkal de sokkal erősebb vagyok.
2016. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem:) és ha esetleg nem erőemelő lennél hanem testépitő szerinted, zsirfelesleg mennyire jött volna?

tehát én nem erőemeléssel foglalkozom, hanem jobb külsőn dolgozom, tuti hogy több felesleg jött mint a minimum(mert ugye tömegeléskor mindig jön vmennyi) és most ezen agyalok hogy nagyon elcsesztem-e ezt az időszakot

2016. okt. 11. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Agy izom kapcsolat is romolhatott! Lehet csak ennyi az egész.
2016. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!