Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteron szint mennyire...

Tesztoszteron szint mennyire állandó? Tesztó szint növelő tesztelésén gondolkodom. Többi lent.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy megméretem a tesztoszteron szintemet majd kipróbálok tesztoszteronszint növelőket és újra megméretem. Mennyire járható út ez így ?

2016. okt. 11. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Természetes tesztoszteron növelőket használnál?
2016. okt. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen.
2016. okt. 11. 16:18
 3/14 A kérdező kommentje:
legális termékeket próbálnék mint pl a tribulus.
2016. okt. 11. 16:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elmész mondjuk hétfőn, vasárnap pedig edzettél, leméreted. Majd nyomod a Tribulust és 2 hét múlva ugyan úgy vasárnap edzel és hétfőn mész (Kb ugyan abban az időpontban és a kaja is kb ugyan az legyen.), akkor nem nagyon beszélhetünk arról, hogy bármi közrejátszott a Tribuluson kívül. Ja, alvás is legyen kb ugyan annyi, kipihenten menj.
2016. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmire gondoltam én is hogy megpróbálok ugyanúgy menni. De nem tudom mennyire ingadozik amúgy nem rendszeresen élek. Mennyi idő alatt tud változtatni mennyit ezt viszont nem tudom.
2016. okt. 11. 21:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Itt csak úgy lesz pontos az eredmény, ha ráállsz minden nap egy adott étrendre és az edzésed is ugyan az legyen a 2-3 hét alatt, meg ugye menjen a tribulus is. Minden ugyan az lesz, csak megy Tribulus, szóval csak az szólhat bele a tesztódba. Ez így a legpontosabb, ha beszélhetünk pontosságról, mert persze bármi beleszólhat. Stressz is..
2016. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor elég ingadozó. 20 nmol /l mondjuk hogy kell értelmezni? Összesen mennyi mg tesztó? Mennyi időnként " ürül "?
2016. okt. 11. 22:15
 8/14 anonim ***** válasza:

A 20 az átlagos. Nekem 18 volt múltkor, az is az. Ezt mg/napban én sajnos nem tudom megmondani, de nem is hiszem, hogy lehet.

Próbáld meg, ahogy leírtam. Egy rendszert csinálsz 2 hétig és akkor csak a Tribuluson múlik, hogy mi fog történni.

2016. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5-10 mg közt termel a szervezet azt is tudom. De hogy mennyi van egyszerre a szervezetben azt valaki nem tudná megmondani? Morális tömeg x20nmol x l az mennyi lenne?
2016. okt. 11. 23:51
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, de nekem részletesebben kell.
2016. okt. 11. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!