Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztaltabb kondisok segítsé...

Tapasztaltabb kondisok segítségét szeretném kérni edzésterv ügyben. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Most fogok elkezdeni edzőterembe járni egy haverommal heti két alkalommal és totál kezdő vagyok. Szóval két napos átmozgató edzéstervre lenne szükségem ami tartalmaz kardiót is. Szeretnék egy 5 kilót ledobni mert van egy kis úszógumim. Alkalmanként kb. 1 órát töltenék edzéssel. Nem szeretnék testépítő szintre jutni, szereket sem fogok soha szedni de szeretnék valahogy kinézni. Ja és 16 éves fiú vagyok. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.

2016. okt. 16. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszula ingyenes anyagot légyszíves. Benne van minden. "Szerek" nincsenek. De fehérjét ha kaptál babatápszert akkor már szedtél "szereket".
2016. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még nem hallottam róla de mindenképp elolvasom.
2016. okt. 16. 22:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha jönnének még segítő válaszok
2016. okt. 17. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!