Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Abszolut kinézetre milyen...

Abszolut kinézetre milyen edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Erőnövelés egyáltalán nem cél, csakis az izomzatot szeretném növelni, heti 3 teljes test? A-B napra ossztott? vagy milyen legyen?
2016. okt. 17. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Syntholnak hívják amit te keresel :D
2016. okt. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a kettő összefügg.
2016. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erő növelés nélkül nincs izom tömeg növelés,és ez fordítva is igaz.
2016. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3x teljes test.
2016. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as az állitásod első felével azért vitatkoznék erő= tömeg * gyorsulás

bőven lehet vki erősebb ha csak az izomrostok gyorsasága nő + az agy izom kapcsolatok nem feltétlen szükséges a nagyobb izomtömeg ..lásd a küzdősportolókat pl Bruce Lee vagy a boxolók példáján akár .

2016. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

sajnálom, hogy a véretek forralom a szemét kérdésemmel:) a syntholnál még az is jobb ha 2számmal nagyobb kabát alá felveszek 3pulcsit

nem azt mondtam hogy ugyanazt az erőszintet akarom tartani és ne legyen jobb, csak egészegyszerűen nem érdekel, átlag feletti erőszintem van, nem erőemelő szint de átlagemberhez képest megvan az erő, izomzatom viszont nem olyan látványos, köszönöm az értékes válaszokat:)

2016. okt. 17. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Dugj bele egy szelepet, és pumpáld addig, amíg abszolút nem lesz a kinézeted.
2016. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

abszolút ezen értelemben nem jelző hanem fok-mérték határozó

nem a kinézetem legyen abszolút, hanem csak az számit, menj vissza a suliba tesó

2016. okt. 17. 14:05
 9/9 anonim ***** válasza:

a 10 kiló hollywoodi izom edzésterv van az optikai tuningra,de szerintem a fizikesek is hasonlóan edzhetnek.

a lényege,hogy a vállon és a csuklyán van kiemelt hangsúly,mert ezek a un látvány izmok.

2016. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!