Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem el az edzést?

Hogyan kezdjem el az edzést?

Figyelt kérdés
Most fogok elkezdeni kondiba járni. Már meg van a hely és heti kétszer fogunk járni. De nem tudom hogyan kezdjem el. Inkább csak ilyen átmozgató edzéseket szeretnék csinálni, el akarom tüntetni az úszógumim, kicsit izmosodni és nem mellesleg szeretném növelni az állóképességem. Nem akarok izomagy lenni. Nem tudom hogyan, milyen gépen, mennyit kéne csinálnom stb. Rám férne a segítség és gyorsan kéne. Előre is köszönöm. Ja és 16 éves fiú vagyok.

2016. okt. 17. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


És ne aggódj, ahhoz, hogy izomagy legyél hosszú évek és kőkemény elhivatottság kell... nem lesz csak úgy varázsütésre izmos senki...

2016. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sosem leszel túl izmos, vagy ha neked kevesebb izom a vágyad, mint a naturál maxod, akkor majd észreveszed, ha eléred s túlmennél, nem ugrik rád hipp-hopp az izom...


Szálkásíts, azzal megy le az úszógumi, utána majd tömegelhetsz, de kezdőként szálkásításkor is fel tudsz szedni némi izmot.

Szálkásító edzés, teljes testes edzés, olvass utána, nem nehéz megtalálni az infókat.

2016. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!