Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha lemegyek azzal egy személyi...

Ha lemegyek azzal egy személyi edzőhöz hogy versenyezni szeretnék akkor hülyének néz?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,kb két éve járok edzeni.Eleinte azért kezdtem el mert nagyon vékony voltam,50 kg,most 76 kg vagyok.Ezalatt a két év alatt nagyon megszerettem a sportot és arra gondoltam hogy megpróbálkoznék egy két év múlva egy versennyel is.Van a teremben egy edző aki régen versenyzett,voltam már nála pár alkalmat.Meg szeretném kérni hogy készítsen fel,de félek kicsit hogy elutasít mert még nagyon nem nézek ki úgy mint egy testépítő.Szerintetek ennek ellenére megkérdezzem?

2016. okt. 22. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jó penzért biztos felkészíteni
2016. okt. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én meg fogalmazásból egyes vagyok :D
2016. okt. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen átlagos, ez a dolguk
2016. okt. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenki amatőrként kezdi, testépítők közül sokan 25-30 évesen.
2016. okt. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy jó edzőnek ugyanolyan komolyan kell hozzáállnia ahhoz, aki "csak" le akar fogyni 30 kilót, és ahhoz is, akinek versenyzési tervei vannak. Szóval nem hiszem, hogy kinevetne.
2016. okt. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dirtboy ***** válasza:

az hogy mit mond inkább azon múlik hogy milyen arányokkal rendelkezel,ha nem vagy arányos akkor lehet megmondja hogy nincs sok értelme versenyszintre vinni a dolgot.

másik dolog a testzsír,szép a 26kilós fejlődés de nem mindegy hogy abból mennyi az izom.


egy próbát persze megér,van kategória amire lehet nevezni akkor is ha nincs 90kilós versenysúlyod.

2016. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dirtboy váá! Vissza tértél?
2016. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dirtboy ***** válasza:
edzés téren vissza,válaszolgatásban meg még meg nem unom.
2016. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az hamar lesz, dirtboy, a színvonal mit sem változott.. :D
2016. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma megkérdeztem és teljesen normális volt az edző.Hasonlókat mondott mint amit ti is írtatok hogy nem mindenkinek jön össze de ha akarom egy próbát megér.Egyébként sem ezzel akarok egész életemben foglalkozni szoval veszteni valóm sincsen,ez csak egy hobbi,úgyhogy szerintem megpróbálom.Ugyhogy köszönöm szépen az értelmes válaszokat :)
2016. okt. 22. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!