Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így javíthatok a fekvenyomásomon?

Így javíthatok a fekvenyomásomon?

Figyelt kérdés
Szóval a cél 50 kilóval 25 ismétlés. Most azt szoktam, hogy 4x edzek, ebből 2 teljes testes edzés, amiben nem nyomok fekve. Két alkalommal meg 10 sorozat fekvenyomás, egyenlőre ötöket nyomok 50 kilóval. Ezt akarom felvinni 10x10-re. így gondolom meg lesz legalább 20 ismétlés 50 kilóval. Nem izomépítés a cél, hanem felvételire készülök.

2016. nov. 1. 09:46
 1/8 dirtboy ***** válasza:
Inkább a súlyt próbáld emelni úgy gyorsabban meglesz az 50-el a 25ism.
2016. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elso jol mondja. Ne ismetlesszamot emelj, hanem sulyt. 10 sorozat fekvenyomas egyebkent tul sok, mas gyakorlat is megy mellre?
2016. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendészeten nem 60-al kell nyomni?Am nagy súly alacsony ismétlésszámmal és növeld a súlyt.Sohasem nyomtam fekve 5 ismétlésnél magasabb ismétlésszámmal,mégis a 60 kiló kb mint az üres rúd
2016. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp növeld a súlyt,illetve döntött padon is nyomj esetleg egykezessel. 2-3 hónap alatt meg kellene legyen. Ha sietős kreatin is segíthet. Rendészeti 60 kilót kell nyomni de csak 20 szor. Gondolom valahova máshova kell neki.
2016. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell döntött pad.Heti 2x 5x5 fekvenyomás minden edzésen növelve a súlyt
2016. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

döntött pad szerintem sem szükséges azonban az egykezes súlyzók jó ötlet.

főleg ha valaki kezdő ebben a gyakorlatban akkor szépen fejlődik majd vele és vele együtt a rúddal való nyomásban is jobb lesz.

2016. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egykezessel nyomok még mellette. Érdekes, most nekem a legutolsó edzésemen ez a 10 széria meg sem kottyant. Nem rendészeti felvételi lesz, valóban máshova kell. Korábban már gyúrtam egyébként, de most kihagytam egy pár hónapot a tavasszal meg a nyáron. Volt amikor a saját súlyomat is kibírtam nyomni, de általában 60 kiló körül nyomtam szériában. Más gyakorlat nem nagyon megy mellre, max. ha nem bírok magammal, akkor egykezesekkel nyomok még pár sorozatot. Még padlóról nyomok, ez még bejátszhat, de ezt tricepszre csinálom. Köszi mindenkinek.
2016. nov. 1. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Starting strenght-et csinálj
2016. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!