Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzésről vélemények,...

Fegyencedzésről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen test elérése lenne a célom kb 8-10hónap alatt. Most nagyjából szálkás formám van, kevés izom és kevés zsír is. Már végeztem saját testsúlyos edzést és voltam vastagabb de a könyököm miatt leálltam két hónapja az edzéssel mert rettenetesen fájt. Ezért gondolom hogy még 1-2 hét pihentetés után újrakezdeném, de az alapoktól hogy helyrerakja a könyököm. Lehetséges ezt elérni és igaz hogy javítja és erősíti az ízületeket és rendberakhatja a könyököm(valószínűleg csont vagy ínhüvely gyulladás vagy teniszkönyök)? És ezen kívül részletes infókat, tapasztalatokat is szívesen meghallgatnék! Köszönöm előre is



2016. nov. 4. 01:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
ha a kinézet érdekel akkor testépités. Fegyencedzés csak majomkodásra jó, izmos sosem leszel tőle.
2016. nov. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

amúgy a "szálkás forma" az kb ezt jelenti:


[link]


:D

2016. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Meg ezt.

2016. nov. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Kondisok nem fogják pártolni. Én is azt tudom írni mint a többiek leszámítva ezeket a meleg linkeket.
2016. nov. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, sosem értem meg ezt a saját súly súlyzó ellentétet... ha eléred, hogy egy saját súlyos gyakorlat már ne okozzon megfelelő terhelést, lehet felvenni súlymellényt, lehet táskát a hátadra tenni tele kövekkel... stb stb.. és lehet szép formát elérki konkrétan súlyzók nélkül is.. de súly nélkül nem.
2016. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Minden tiszteletem a kondisoké és egyáltalán nem kötekedésből mondom, de a kérdésem a fegyencedzést végző emberekhez szólt és arról szeretnék hallani picit, nem kirobbantani most ezt a kondi-saját testsúly konfliktust. Meg ahogy mondtam a könyököm sérült és gyenge ezért nem szeretnék nekiállni kondizni
2016. nov. 4. 10:06
 7/13 anonim ***** válasza:
az ott Matt Ogus azon a csoportképen? dikk ezer éve nem rakott fel már egy normális videot YT-ra :D amugy én is toltam kizárólag calisthenics-et jóideig, még most is csak már súlyzóssal kiegészítve, eredményt el lehet érni vele, látványost annyira nem, de kinek mi a célja ugye. annyi tapasztalatom van, hogy a sérülésveszély szerintem itt nagyobb, nemtudom hányszor estem pofára anno amig a kézenállást végre sikerült megtanulnom :D
2016. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
aki lepontoz az mondjon egyetlen ember a világon aki csak SW-zik és kicsit is izmos. aki nem tud az meg akassza fel magát, köszi.
2016. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem pontozlak le, de az SW az aztán egyáltalán nem zárja ki a + súly használatát.
2016. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szövegértés pls
2016. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!