Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzésről vélemények,...

Fegyencedzésről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen test elérése lenne a célom kb 8-10hónap alatt. Most nagyjából szálkás formám van, kevés izom és kevés zsír is. Már végeztem saját testsúlyos edzést és voltam vastagabb de a könyököm miatt leálltam két hónapja az edzéssel mert rettenetesen fájt. Ezért gondolom hogy még 1-2 hét pihentetés után újrakezdeném, de az alapoktól hogy helyrerakja a könyököm. Lehetséges ezt elérni és igaz hogy javítja és erősíti az ízületeket és rendberakhatja a könyököm(valószínűleg csont vagy ínhüvely gyulladás vagy teniszkönyök)? És ezen kívül részletes infókat, tapasztalatokat is szívesen meghallgatnék! Köszönöm előre is



2016. nov. 4. 01:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
szóval ha egy asztalon van tiz darab húszezres és tiz darab ezer forintos, és valaki azt mondja hogy válassz 10 bankjeget, te ötöt, ötöt veszel el mindkettőböl? én inkább maradok a tiz huszezresnél, bocsi.
2016. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 asddasasdasdasdasd válasza:
ez egy naturál néhány éve konditerembe járó testalkat
2016. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ilyet te soha nem ersz el 8-10 honap alatt, esetleg cuccal, de azt is sulyzos edzes mellett, a sajat testulyos edzes nem tomeg felszedesere valo (oke bizonyos mertekik fejlodsz). Szoval ezt is naturalon 2-3 de inkabb 3 ev kondi
2016. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!