Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdek bekattanni a terhessege...

Kezdek bekattanni a terhessegemtol, teljes agynyugalomra vagyok itelve, nem edzhetek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jo nyilvan semmit, de en bekattanok. Egy hete vagyok teljes agynyugalomra itelve a terhessegem vegeeig, ami meg 14 het. En ezt komolyan nem birom. Rangatozik a labam, hogy mennek, nem tudok mit kezdeni magammal, mentalisan se tudom semmivel ugy leterhelni magam, mint az edzesekkel. Egyszeruen semmi nem potolja. Raadasul terhessegi inzulinrezisztenciam lett, ami tudom, hogy full normlais, de agyilag mindenbe bekavar. Indulatosabb vagyok tole, amire a nem mozgas meg egy lapattal ratesz, szoval pont egy olyan kibirhatatlan szipirtyo lettem terhesen, akiket mindig eliteltem. Tudom, hogy foleg pasik vannak itt, de akiknek a parja, felesege hasonlo eletmoddal atelte ezt elmeselhetne a tapasztalatait. Vagy ha csak mutet vagy egyeb miatt kellett fekudni.
2016. nov. 5. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

pl töltsd le ezeket-trónok harca,banshee,spartacus,the walking dead.

aztán elfekszel nyugiban és nézed.

időnként felállsz,kinézel az ablakon ahogy esik az eső és süvít a szél,jönnek mennek sietnek az emberek behúzott nyakkal és arra gondolsz-

-haha szopjatok köcsögök én most visszafekszem dögleni meg filmezni haha-

2016. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még pár sorozat javaslat: Borgiák (iszonyat jó), Válaszcsapás (ez is). HBO-n vannak fent ahogyan a Banshee is.
2016. nov. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy kényszerpihenőn ? Mert gyanítom, hogy terhesen is nyomtad az edzést, vagy kissé túlterhelted magad... A kérdés, hogy miért? A jelenlegi frusztrációt megértem, de azt nem, hogy fontosabbnak tűnik az életedben az edzés, mint a gyerek...ez is érthető, de akkor miért vállaltad ?
2016. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tronok harcabol es spartacusbol az osszes reszt lattam, a walking dead nem jon at. A tobbit nem ismerem, koszike :) az a baj hogy pont ebben a dos idobe szerettem a legjobban edzeni. Kinezek es almosit, es ronda, es a teremben feldobodtam.


Magzati sulyreatrdacio miatt kell pihennem. Kisebb a baba, mint lennie kene. Nyilvan edzettem, de azert terhesen nem altam neki a hataraimat feszegetni, nem adtam annyira a filingnek. Raadasul mindezt orvosi felugyelet alatt, nem az edzes okozta, a doki is megmondta.

2016. nov. 6. 13:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Nezd, ha en nem vagyok jol, a baba se lesz. Ez az amot a sok martir anya nem rud lerendezni a fejeben es majomszeretttel imadja a gyereket. Ennek viszont semmi koze ehez a kategoriahoz. Kiszakadtam az eletmodombol egyik pillanatrol a masikra. Nyilvan nehezsegekkel jar.
2016. nov. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!