Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sovány, tömegnövelő srácok!...

Sovány, tömegnövelő srácok! Veletek fordult már elő, hogy erőlködésetek közben valaki susmorogva tett megjegyzést a másiknak?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit off topic, de mégis csak a testépítéshez tartozik. Valamelyik nap voltam edzeni és fekve nyomás közben hallottam, hogy a pasi a csajával megjegyzést tesz rólam ("milyen kis nyikhaj, még te is (a csaj) lealáznád"). Mivel elég toleráns vagyok, nem szóltam vissza, de gondolom nem is lett volna értelme, csak pattogtam volna feleslegesen az ötveniksz kilómmal. Eddig azt hittem, hogy az összes konditeremben az odajárók magukkal foglalkoznak (mindenhol ezt olvastam), de úgy látszik mégis van néhány olyan sz**rágó, aki képtelen magában tartani a véleményét. Eredetileg egy elitebb helyre akartam menni, hogy ott kezdjem el az átalakulást, de sokba került volna a bérlet és nagyon messze is van. Ráadásul ilyen kifejezetten vékony srácokat nagyon ritkán lehet látni konditeremben. Márpedig valahogy muszáj elkezdeni. Minden esetre most már annyira sem érzem jól magamat a teremben, mint eddig és csak úgy tudok mentálisan egyben maradni ez idő alatt, ha nem nézek másokra és csak az edzésemmel foglalkozok. Van itt esetleg olyan ember, aki hasonló problémával/gátlással küzd? Illetve ha tudtok olyan más jellegű testmozgást/sportot (crossfit, vagy akármi) javasolni, ahol több hasonló sorstárssal küzdök a célomért, akkor ne habozzatok leírni, mert akkor felhagyok a kondizással.

2016. nov. 7. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szanalmas egy ember lehetett, ne foglalkozz ilyen barmokkal, valoszinu a csajat is kurjak azert ilyen feszult.

Es ne add fel, csak a testepites alkalmas nagy mennyisegu izomzat epitesere.

2016. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mannnocska ***** válasza:

Azér mész edzeni, hogy formáld magad. Aki meg ennyire önbizalom hiányos, hogy másokat kell csesztetnie ahhoz, hogy jobban érezze magát az beteg.


Sggfejek mindenhol vannak, és lesznek. Ez ne szegje a kedved. Munkahelyen lesz aki a munkádba köt bele, suliba aki a zh-dba vagy témazáródba. Nagy többségben ezek az emberek bizonytalanok, és mások hibáinak hangoztatásával akarnak erősebbnek, jobbnak tűnni. Persze ez nem mindig így van, ha elbsztál valamit akkor azt be kell látni. Ezt az egy dolgot tanuld meg megkülönböztetni egymástól, és boldog ember leszel kb. Jogos kritika -> oké, értelmetlen beszólogatás -> komplexus.

2016. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem ilyesmire, edzés közben amúgy is az adott gyakorlatra koncentrálok, nem arra, hogy ki mit pusmog körülöttem. Vigyél mp3 lejátszót és fülhallgatót, ha zavarnak a körülötted lévők és nem tudod mentálisan kizárni őket.
2016. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

kérdező!

konditeremben vagyok recepciós, így elég nagy rálátásom a vendégkörre: arra a mondatodra reagálnék, hogy vékony fiúk nem járnak le terembe: dehogynem!

ide legalábbis hozzánk jópáran jönnek :)

amúgy meg ilyen emberek mindenhol előfurdalnak, munkahelyen, suliban stb..ezzel legalább a lelked is edzed, hogy leszarod őket, ne foglalkozz velük :)

senki se 110 kgos izomkolosszusként született :)

2016. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!