Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi időbe telhetett ezt...

Mennyi időbe telhetett ezt elérni? (kép)

Figyelt kérdés

Naturalba még hozhato ez a forma? Tölcsérmell miatt kérdezem


KÉP : [link]



2016. nov. 13. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen boven hozhato naturalban szerintem. A ket kep kozott biztos tobb ido telt el, de szerintem ez kb. 2 ev alatt elerheto kox nelkul.
2016. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3 éven belül 100%.
2016. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is 3 évet mondanék, de ugye jó edzővel, vagy több év tapasztalattal amivel itt írnak és nem úszással és úszóedzővel :D
2016. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1 hete kezdtem el edzeni, pont a tölcsérmellkhas miatt, eddig így állok

[link]


[link]


[link]


Remélem ha izmosabb lesz a mellem, meg laposabb lesz a hasam akkor nem fog látszódni már annyira

2016. nov. 13. 19:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem veszes egyaltalan szerintem a korodhoz kepest. Hany eves vagy? 14-15? Ha elkezdesz edzeni sokat fog javulni. Csak legyel kitarto es ne add fel. 2-3 honap mar latni fogod a valtozast.
2016. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
16 vagyok, megprobalok figyelni a kajara is allabdoan csirket meg tojast eszek rizzsel meg zoldsegekkel igazabol a jovo nyar a cel, mert lyukkal a hasamon nem szivesen mennek haverokkal a stranda, marciusig tomegelek aztan leszalkasitok, lesz ami lesz, ha csunya marad akkor meg marad a mutet
2016. nov. 13. 22:12
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vészes. Ha nem mondod hogy tölcsérmellkasod van, lehet hogy észre sem vettem volna.


Ha feljön rá némi izom, szerintem nem fog látszani egyáltalán. A kérdés az hogy a légzésben nem okoz-e nehézséget?

2016. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van asztmám, de mielött kialakult volna ez a tölcsérmell, már azelött is asztmás foltam
2016. nov. 14. 19:37
 9/13 A kérdező kommentje:
Van asztmám, de mielött kialakult volna ez a tölcsérmell, már azelött is asztmás voltam
2016. nov. 14. 19:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont hogy tyúkmellem van,azaz kifelé áll.Nem rossz amúgy korhoz képest a forma

Jövő nyárra bőven jó lesz

2016. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!