Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A saját testsúlyos edzéshez...

A saját testsúlyos edzéshez érdemes táplálékkiegészítőt venni?

Figyelt kérdés

Igazából már egy jó ideje csinálom a saját testsúlyos gyakorlatokat edzést szeretem is, de am konditermet sem vetem meg sőt, csak mostanában nem állok úgy anyagilag és azért ez mégis ingyen van. Csak tényleg nehéz benne fejlődni, érzem, hogy szálkásak az izmaim, jó a tónus, kondilag is rendben lennék sztem, de nem jó lenne picit hízni, hogy mutatósabb legyen, mert így túl szálkás.

Csak nem tudom, ha vennék és nem kapná meg a izmom azt a kihívást, amit egy súly által megadatik neki, akkor nem-e híznék el na értitek biztosan szerintetek?


2016. nov. 15. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Oké, akkor kezdj el hízni kcal plusz nélkül, igyál minden féle kieget, sok sikert. :)
2016. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kieg nem helyettesíti a megfelelő táplálkozást csak kiegészíti(mily meglepő a nevében is benne van:o ). De nekünk mind1 mit csinálsz. Kérdeztél mi leírtuk hogy mi lenne a legjobb de az már a te döntésed hogy mit kezdesz az infóval..
2016. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
10-nek csak annyit, hogy nem írtam, hogy atomforma vagyok. Nem kell a gúny, mert élőben lehet, hogy egy tizenéves kis hulladék vagy, akinek itt nagy a pofája! Több éve foglalkozom már az edzéssel, viszont az utóbbi időben átáltam a saját testsúlyos edzésre, miért olyan hihetetlen, hogy ettől az edzésformától leszálkásodnak az emberek? Velem is ez történt, viszont szerettem volna kikérni valaki véleményét, hogy vajon ilyen edzés mellett megéri-e szedni vagy felesleges, mert úgy sem fog érni semmit. Erre kaptam válaszokat is köszönöm.
2016. nov. 16. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!