Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A saját testsúlyos edzéshez...

A saját testsúlyos edzéshez érdemes táplálékkiegészítőt venni?

Figyelt kérdés

Igazából már egy jó ideje csinálom a saját testsúlyos gyakorlatokat edzést szeretem is, de am konditermet sem vetem meg sőt, csak mostanában nem állok úgy anyagilag és azért ez mégis ingyen van. Csak tényleg nehéz benne fejlődni, érzem, hogy szálkásak az izmaim, jó a tónus, kondilag is rendben lennék sztem, de nem jó lenne picit hízni, hogy mutatósabb legyen, mert így túl szálkás.

Csak nem tudom, ha vennék és nem kapná meg a izmom azt a kihívást, amit egy súly által megadatik neki, akkor nem-e híznék el na értitek biztosan szerintetek?


2016. nov. 15. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
táplálékkiegészitőt akkor kell venni amikor ki akarod egésziteni az étrended kényelmi szempontból
2016. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
persze mehet
2016. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kiegészíteni nem érdemes, simán meg lehet oldani kajából a kalória többletet.
2016. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kajából nem szeretném, ennek több oka is van.

Egyrészt nem szeretnék főzőcskézéssel sok időt tölteni, illetve azért könnyebb szerintem meginni egy fehérje vagy x-turmixot shakerben, mint egy fél csirkecombot, utána meg döglődjek egész nap, hogy meg sem bírok mozdulni. Valamint nem igazán tudom, hogy milyen kajában mi van pontosan és szerintem gazdasági szempontból is előnyösebb lenne inkább valamilyen kiegészítő, csak nem tudom, hogy merjem-e nem akarok átbillenni a másik oldalra sem.

2016. nov. 15. 22:06
 5/13 A kérdező kommentje:
Mind1, kipróbálok valamit aztán majd meglátjuk, szerintem ha le fogom mozogni, akkor nem fog felhalmozódni, és kicsit jobb húsban leszek nem szó szerint izomzatra értem tömegben. Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 15. 22:09
 6/13 likebike ***** válasza:

-30 perc max nekem a főzés és megvan a napi kajám

-ezért lettek kitalálva a kalóriatáblázatok,hogy tudd,miben mi van

-étrend-tápkieg=fejlődés

-tápkieg-étrend=nem fogsz fejlődni

-edzéssel jön az étvágy

-HA van étrend,csak ki szeretnéd egészíteni,akkor vegyél fehérjét

2016. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de engem nem érdekelnek az ilyen kalóriás dolgok. Nem fogok számolgatni sem, nem is dietetikusnak tanulok, és igazából nem fogok mindennap a boltban meg a konyhában tölteni a fél napom, egyszerre nem tudok sokat enni. Sokkal praktikusabb számomra a másik opció,időigényesebb, költséghatékonyabb, és kényelmesebb. Lényegében pedig kaja, csak porban remélem kicsi tömeg fog rám rakódni.
2016. nov. 15. 22:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Izmosodni kcal töblettől és nagy súlyos edzéstől lehet. Napi 1 adag fehérje vagy cukor (tömegnövelő) nem fog izmossá tenni.

Amúgy nekem pl naponta maximum 5 percbe telik míg megmérem amit eszek és a kalkulátorba beírom őket. Ha ennyit nem hajlandó áldozni valaki akkor ez nem a megfelelő sport.

2016. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi ez a szöveg, hogy nem a neked megfelelő sport, meg, hogy ha izmosodni akarsz? Én már izmos vagyok, és nincs olyan, hogy valakinek nem megfelelő sport! Én csak hízni szeretnék, hogy jobban mutasson, mert túlságosan szálkás lettem ettől a saját testsúlyos gyakorlatoktól. Csak annyit kérdeztem, hogy megéri-e esetleg venni tömegnövelőt, ha maradnék a saját testsúlyos edzés mellett. Erre meg jön itt mindenki a kalkulátorral meg saját kajával, főzéssel... pedig direkt egyértelmű volt a kérdés, második válaszadónak köszönöm.
2016. nov. 16. 00:20
 10/13 anonim ***** válasza:
dobj már egy képet te izmos:) lássuk azt a saját testsúlyos "túl szálkás" atomformádat:)
2016. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!