Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme 17 évesen tgh-t...

Van értelme 17 évesen tgh-t venni, napi 8g-öt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Van 2 srác a suliba, 18 évesek. Egy éve csont-bőr voltak mostmeg 100-150-ekkel nyomnak fekve ( 1 terembe járunk ) 200+ guggolnak, 350+ lábtolóznak stb stb. Lényeg hogy nagyon durván jól is néznek ki. Öltözőbe beszélték, hogy e honap megint tgh, aztán egy kreatin kura, utana megint tgh. Van ennek a tesztoszteron novelonek értelme ilyen korba? Ők amugy nagyon megférfiasodtak, arcuk is valtozott , hatalmas alkarjuk lett a ropi alkarból.
2016. nov. 17. 23:34
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekel.
2016. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zyzz.ae ***** válasza:
100%

Tgh semmit nem er foleg a te korodban. 30 eves kor felett is MINIMALISAN tesz hozza a dologhoz. Kreatinnak meg nincs akkora jelentosege, mint amennyibe kerul. (Nem mondom azt hogy draga, mert nem az, csupan csak azt gondolom hogy penzkidobas. Az a par ezer ft jobb dolgokra is elmehet.) "e honap megint tgh, aztán egy kreatin kura, utana megint tgh" haahahahahah


1 ev utan "nagyon durván jól is néznek ki", "csont-bőr voltak", 150el nyomnak fekve, 200+ guggolas... Hat nem tudom sracok ki mit gondol errol, de a leirtak alapjan szerintem valami mas van a hatterben, es nem a kreatin. :) Nem mondom biztosra, ha feltennel 1 kepet a formarol talan meglehetne mondani.

2016. nov. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zyzz.ae ***** válasza:
100%
Kajalj rendesen, edz kemenyen, pihenj sokat. Ne keresd a kiskaput, menni fog!
2016. nov. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ők valószínű, hogy szteroidot nyomnak, nem tápkieget.
2016. nov. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18 évesen a tesztoszteron szintetek a csúcson van...

Natural férfi átlagosan 20kg izmot tud felpakolni, persze ez is hülyeség mert kérdés, honnan indít az edzés elején...


Tökéletesre belőtt kajával, jó edzéssel az első évben jöhet simán 10kg, a másodikban 4-5, harmadikban 3-4, negyedikben 1-2 és a natural csúcsofon vagy, onnan meg küzdesz a szinten tartásért...

100-150ekkel nyomnak fekve...

Kezdjük ott, hogy azért marhára nem mind1, hogy 100 vagy 150...

De egy isnétléses maxban nem kizárt a 150 szerintem egy 1 éve edzőnek... talán 4-5ismétlés is beleférhet ha tényleg nagyon nagy mázlista...

200 guggolás nem kihívás 1 ismétléssel 1 év alatt...

A lábtolóról meg annyit, nagyon sok múlik a geometrián/márkán stb... az egyik teremben kinyomok 400 at, a másikban meg 250-be is befosok...


Az neg, hogy 18 évesen elkezd férfiasodni egy srác, abban semmi meglepő nincs :D

2016. nov. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!