Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez az edzés kombináció ha...

Jó ez az edzés kombináció ha hasból szeretnek fogyni?

Figyelt kérdés

Igen tudom, hogy helyi zsírégetés nem létezik. Igen tudum, hogy az étrend kb 70%a a sikernek. Igen tudom, hogy a fogyáshoz deficitbe kell lenni.

Viszont az a problémám, hogy ha ezeket mind betartom diétázok heti 2x járok hot ironra már 2és fél hónapja. 1hónapja ezt a két súlyzós edzést kiegészítettem 2 intervallum edzéssel is. Azt vettem észre hogy sokat izmosodtam felesleges zsír nincs már sehol csak a hasamon hátamon... eddig nagyon kitartóan diétáztam (nem koplalok! Napi 5x kaja+fehérje) de most egy kicsit kezd a lelkesedésem elmenni mert ez alatt a 2és fél hónap alatt a hasamról alig ment le valami zsír.. izmos alatta de még mindig fölötte van egy elviselhetetlen zsírréteg.. lehetséges hogy ilyen alkat vagyok es sose lesz lapos hasam? Kérlek segítsetek minden válasznak/véleménynek nagyon örülök!



2016. nov. 18. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Még keményebb diéta, több kardio. Azért valami adatot írhatnál magadról és a makrókról.
2016. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod, akkor ne kérdezz butaságot. Genetika, honnan fogysz és az edzésnek pont nincs hozzá köze.


Ha felesleges háj van valahol, akkor tovább kell szálkásítanod, ez van. De olyan van, hogy valakinek csak totál leszálkásítva lesz igazán jó hasa, ilyenkor okosabb elfogadni, hogy az a részed olyan, mert tarthatatlan a nagyon alacsony testzsírszázalék (egy szint alatt pedig egészségtelen is).

2016. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!