Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fejlődök már tovább?

Miért nem fejlődök már tovább?

Figyelt kérdés

3 éve kezdtem kondizni felmentem 74 kg-ról 92-re.Úgy fejlődtem h 1. évemben 74-ről 82-re 2.-ban 82-ről 87-re,s végül kb idén tavasszal értem el a 92-t.Azóta nem hogy nem fejődtem hanem visszafele fejlődtem,beteg is voltam ami miatt lefogytam 89-re.Tudom hogy lehetne még egy kicsit fejlődni ha testépítő diétát ennék,de sajnos egyetemistaként kevés időm van,s általában magamra főzök,s nincs saját keresetem,ezért azt eszem ami tthon van,s próbálok magammal vinni a suliba

Ti mit tanácsoltok mit tudnék tenni?

esetleg valami olcsóbb étrendet tudtok tanácsolni?

Genetikailag sajnos vékony testalkatú vagyok (195 cm vok) s amúgy nem mondaná az ember ránézésből hogy kondizom

Próbálok legalább heti 3x eljárni terembe ahogy időm engedi



2016. nov. 20. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyen korlátok mellett a továbbfejlődés elég nehézkesnek tűnik szerintem ha a 3nál többször nemtudsz lemenni edzeni akkor mindenképp a kaján kéne javítani nemtudom miből mennyit eszel így nemis igazán tudok mit tanácsolni csak, hogy egyél többet ahogy a lehetőségeid engedik. illetve az edzéseid minőségén tudsz még javítani
2016. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
reggelire próbálok tojást enni,suliban egy nagyobb adag kínait,vagy gyrost,vacsorára meg ami van itthon,esetleg néha szoktam egy pizzát enni,este meg őrölt zabot,s edzés után jumbo gainert iszom,de kb ennyi
2016. nov. 20. 19:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Mekkora súlyokkal edzel?
2016. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Bizonyára nem elég a bevitt kalória. Ha nem tudsz kiszámolt étrendet tartani, akkor egyél amennyit csak tudsz. Egyébként én is pont 92 kilóra mentem fel 74-ről vagy talán kicsit kevesebbről, csak én 2 centivel alacsonyabb vagyok. Nekem sem volt szinte sosem étrendem, gizda genetikájú lévén az volt a legjobb megoldás, ha annyit ettem amennyi csak belémfért, jöttek is a kilók és alig zsírosodtam. Edzésterved milyen amúgy?
2016. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vegán étrend! olcsóbb, jobb!

jöhetnek a lepontozások... de tessék itt egy vegan a magyarok közül, ha ő nem hiteles bizonyíték, akkor senki:

https://www.youtube.com/watch?v=0Ggakgh2SPE

2016. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mannnocska ***** válasza:

Könyörgöm krissz hó ne legyen már szint. Az az ember fogyatékos a szó szoros értelmében. Feltalálta a spanyol viaszt, hogy a zöldségek eltelítenek, és nincs nagy kalóriatartalmuk, ezért jó szálkásításra.


Nem értem az embereket, hogy ilyen alap dolgoktól miért ájulnak el...

2016. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy videó amit példának linkeltem be, nem a mondani valója volt a lényeg, hanem az, mit tart fent vegan étrenddel, ami miatt 100* hitelesebb info forrás, mint egy tucatgyúrós megmondóember gykról...
2016. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. De miért akarnék én vegán étrendet, ha szeretem a húst?
2016. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mannnocska ***** válasza:

Jaj most ne kezdjetek bele a vegán-nemvegán vitába. Aki akarja úgy eszik, aki nem nem. Csak belinkelte, hogy ez is opció, chill the fuck out.


7: Amúgy igazából nem is ellened szólt a rant, csak látom hogy írták itt is ott is, hogy juj de okos ez az arc, meg így úgy oda meg vissza dicsérik. Beszélni nem tud szegény csávó, és olyan alapinformációkat oszt meg (belenéztem 1-2 videójába), amit bárki tud.

2016. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ez a csávó amúgy eredetileg nem magyar vagy miért beszél így?
2016. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!