Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech USA Protein Power...

Biotech USA Protein Power vagy Biotech USA Iso Whey Zero?

Figyelt kérdés

3. hónapja járok terembe, tehát még elég gyerekcipőben járok. Napok óta olvasgatok mindenfelé az étrendkiegészítőkről, de természetesen mindenhol erősen sz@arozzák oda vissza a termékeket és a véleményeket.

Jelenleg a kérdésben említett két Biotech termék között gondolkodok, de nemtudom, van e olyan hatalmas különbség, ami miatt egyik vagy másik mellett kellene döntenem.

A zero szimpatikus a cukormentessége miatt, de igazság szerint nem tudom mennyit számítana az a cukormennyiség amit bevinnék vele.



2016. nov. 22. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A power tele van szójával, inkább kerüld. Igaz én a márkát is kerülném a szartekkal együtt. Kajád amúgy rendben van?
2016. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te mit látnál jónak?

A kajám egyenlőre úgy áll, hogy áttértem a 3 óránkénti étkezésre, sok zöldségtartalmú kaját eszek, húsból leginkább csirkét eszek, minimális cukrot viszek be, napi 3 litykó víz megvan, egyenlőre eddig jutottam. Összességében ebben is tanuló fázisban vagyok.

2016. nov. 22. 14:15
 3/4 anonim válasza:

Kezdő vagy még nagyon, szóval gondolom nem vagy még túl "nagy".


Ha mondjuk 80 kg vagy akkor 160 g fehérjére lesz szükséged naponta, de ennyi is csak akkor kell ha tényleg intenzíven edzel.


A lényeg hogy zet gyerekjáték bevinni rendes kajából, nincs szükséged táplálékkiegészítőre.


Én 100 kg fölött vagyok, de én is meg tudok mindent oldani rendes kajából, van itthon egy doboz bioteches fehérjém kb 2 éve (lassan lejár) és csak végső menedékként használom, ha nagyon sok programom van egy nap, de ez kb 3 havonta egyszer van.


Minél előbb jössz rá, hogy a rendes ételre kell támaszkodni, annál könnyebb lesz a dolgod.

2016. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Iso teljesen rendben van.
2016. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!