Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek neki? (Többi lent)

Hogyan kezdjek neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy hogyan kezdjem el a testépítést (az én esetemben a diétát). 18 éves, 130 KG vagyok. Bármit próbáltam eddig nem sikerült. A súly ugyan az maradt. Kezd elegem lenni abból, hogy az emberek undorodva néznek rám, mint én is magamra. Eljött az a pillanat, amikor változtatnom kell, mert ez így nem élet.


A válaszokat előre is köszönöm. :) Jöhet hideg meleg.



2016. nov. 22. 14:33
 1/4 anonim válasza:
Igazából a diétához nem kell semmi csodaszer vagy káposztaleves kapszula, minden elhatározàs kérdése, ha te eldöntöd fejben hogy valamit szeretnél és teszel is érte akkor egy idő után sikerülni fog. Egyszerű dolog: szinte semmi feldolgozott szènhidrát, kevés zsír és sok fehèrje. A testépítés szerintem mindig a kajával kezdődik. Csinálhatsz bármit de ha nem eszel minőségi tápanyagokat akkor nem lesz fejlődés. Szerintem neked egy szakemberrel kéne egyeztetned aki csinálna neked egy személyre szabott étrendet és egy osztott edzéstervet. Sose felejtsd el, hogy mindenkinek vannak mélypontjai a diétában/edzésben de aki ezeken túl tud lendülni és nem zabál be egy tábla csokit azonnal, az győzni fog és eléri a kitűzött célját. Még egyszer hangsúlyozom: az egész csak elhatározás kérdése, ezt nem mindenki tudja megcsinálni, de te legyèl ott azok között akiknek ez sikerül, és meglátod milyen szép és önbizalommal teli életed lesz. Amúgy egy idősek vagyunk, ha bármi kérdésed van, add meg az elérhetőséged és bàrmire válaszolok.
2016. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dietetikussal kellene szerintem konzultálnod, illetve nem ártana egy orvosi kivizsgálás sem, ha valóban nem mozdul lefelé a súlyod, akár egészségügyi oka is lehet.

Az edzést mindenképpen személyi edzővel kezdd el, valószínűleg az elején neked elég lesz a tempós gyaloglás vagy biciklizés, hogy meginduljon a fogyás, és egy minimális edzettségi szinted legyen. Utána bejön szépen a súlyzós edzés, és hidd el, megfelelő kaja mellett (ha minden ok egészségileg), akkor be fog indulni a fogyás. Ne undorodj magadtól, inkább arra állítsd át a gondolataidat, hogy jobb is lehetsz, megérdemli a tested, hogy jól bánj vele!

2016. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
fiú vagy lány vagy?
2016. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Fiú.
2016. nov. 26. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!