Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire fontos a protein?

Mennyire fontos a protein?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 hónapja kezdtem el gyúrni,de mingyárt az eljeén mondták a srácok h ha csak edzek nemér semmit,mert fehérje kell,de a mindennapos csirkemell anyagilag és időileg is megoldhatatlan szóval maradtam az edzés utáni 1 protein turmixnál,a kérdés hogy elég-e ennyi?Illetve olyat vettem amiben vna szója is de valakik mondták,hogy az káros a férfiaknak igaz ez? Délután szoktam edzeni.
2016. nov. 25. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
1g/tskg fehérje kell minimum ez alatt tényleg nem fgosz fejlődni nagyon de inkább 1,5g/tskg. Hogy mikor viszed be az nem annyira lényeges.Szójáról megoszlanak a vélemények. Ezt idd meg utána inkább tejsavót vegyél. 1 turmix 22g fehérje kb tehát kevés. Napi 2 turmix este egy kis tojás/csirke és egész jó vagy.
2016. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Le lett irva, hogy feherje nem csak a csirkemellben van, de ha tapanyagot nezed egy normalis, tiszta etrendnel, akkor az 1300 Ft/kg araval meglehetosen olcso. Ennek az eletmodnak ara van.
2016. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha problémát okoz a fehérjebevitel, akkor alkalmazhatsz port, de nem lenne szabad, hogy gondot okozzon, nem kell hozzá oly sok pénz ám. Ha iszonyúan olcsón és kiegyensúlyozatlanul eszel, akkor rámegy az egészséged, amúgy pedig befér valami fehérje is. Mindenkinek kell elegendő fehérje és nem alapozhatsz a porra. Zöldség úgyis kell, valami gabonát is eszel, már ez ad némi fehérjét, ha nem is komplettet. Pár tojás, ez-az... Speckó étrendem van, nincs benne sok olcsó elem, de 500 forintból kihozom a (jobbára komplett s jó minőségű állati) fehérjét és a kalóriát s a legtöbb fontos tápanyagot, ha nagyon muszáj (rendben, a fehérjeigényem nem olyan nagy, de akkor is).

Muszáj rendesen enni, ha normálisan akarsz működni, nemhogy tömegeléskor. Az élet pénzbe kerül, de egyes elemei nem feltétlenül olyan sokba, mint gondolod. Én mostanság viszonylag sok földimogyorót tolok, valamire az is jó s igen olcsó s ízlik is.

2016. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!