Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van egyáltalán értelme elkezde...

Van egyáltalán értelme elkezdenem testépíteni szteroidok nélkül, ha 181 cm-hez 65 kiló vagyok és nehezen szedek fel izmot?

Figyelt kérdés

Lehet így egyáltalán haladni?


22 vagyok, egyre közeledem a falhoz (~25), ahhoz nincs elég energiám, kapacitásom, hogy kiszámoljam a makrót meg a mikrót, vélhetően megpróbálnék egyre többet enni, de ennél jobban odafigyelni a kajára nem lennék képes.


Juthatok akármire úgy egy év alatt, ha csak félgőzzel tudom csinálni?


2016. nov. 28. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Annyira figyelj makró,mikro hogy megeszel napi 10 tojást meg egy shaket vagy 1 doboz túrót stb. Ha mellette többet eszel akkor nőni fogsz. Fehérje bevitelre kell figyelni 1,5g/tskg legyen meg kb. Ennyi. De kezd el majd meglátod,mindenképpen több mint a semmi.
2016. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezen mit kell anyira figyelni? reggelire eszel 4 tojást veszel 1 kg csirkemellet annak a felét megeszed rizsval és kész. nem hiszem hogy annyira nehéz feltenni a csirkét foni a riszával egyutt. ha lusta vagy vagy tényleg nincs idod akkor bemész az uzletbe vannak zacskokba zoldségek és veszel azt leontod joghurtal és kész. nem kell tulbonyolítani. nem sok értelme van amit az elso írt. van némi de az kevés. tudom hasonlo voltam magas vékony lassan felszedo ugyanazt csináltam amit az elso mondott és csak nagyon minimálisan fejlodtem.


értelme én úgy gondolom mindig van sportolni. test edzés szerintem hasznos bár hogy is nézzuk.

2016. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek nincs értelme? Fehérje megvan kcal+ ba van akkor nőni fog...
2016. nov. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

zabpehely tojás rizs csirkemell zöldségek

nőni fogsz mint a gomba

2016. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Testépíteni mindig van értelme s én csak naturálban csinálnám. Életkortól, nemtől függetlenül jobb edzeni, mint nem.

Ahogy már írták, olyan iszonyúan nem kell odafigyelni a kajára, egyél rendesen, elég fehérje, elég kalória, tápanyagok... Normális ember bizonyos mértékig ugyafigyel, ha gyúr, ha nem. Az egészséged, közérzeted, energiaszinted nem kicsit a táplálkozáson múlik, ha ezzel se törődsz semmit, akkor mivel?

2016. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami pedig a nehezen izmosodást illeti, biztosan tudod, hogy ettél eleget, megfelelő fehérjebevitel mellett, rendes edzés és pihenés mellett és nem jött a tömeg?

Olyan van, hogy valaki nem tud zsírosodni, de hogy terhelés s tápanyag hatására a test ne fejlesszen izmot válaszként, az elég vadul hangzik s max. valami komoly problémánál tudom elképzelni.

2016. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én elkezdtem edzeni 1.5 éve 184 cm 65 kg-osan, fél évig toltam, felmentem 75-re fél év kihagyás most egy hónapja újra elkezdtem 83 kg vagyok, szóval semmi sem lehetetlen, csak enni kell egész nap. testzsírom olyan 14% körül van
2016. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!