Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme kórosan soványra...

Van értelme kórosan soványra fogyni?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok, hogy elegem lett abból, hogy milyen kövér vagyok, ezért úgy döntöttem, lefogyok.

De nem tudom, mi az a súly, ahol jól nézek ki, és nem értem, miért kell félni attól, ha valaki túl sovány, ha "életveszélyes", akkor elég egyszerűen meg lehet hízni (ha nem túl késő).

Rengeteg fogyózós módszert kipróbáltam, csináltam mindent, de a súlyom 1 év alatt 2 kilót csökkent.



2013. márc. 17. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdésedben benne van a válasz. KÓROS. Normális ember kerüli az ilyesmit...

Ja és normális embernek nincs testképzavara, így simán látja, mikor néz ki még normálisan (aztán hogy ő vékony vagy teltebb szeret lenni, az más kérdés, de a csontváz szint csak az anorexiásokat nem zavarja, illetve de, kövérnek látják).

S van pont, ahonnan nincs visszaút... Nem hallottál még anorexiás rémtörténeteket? A test mindent megtesz, hogy életben maradjon, de ha valami nagyon tönkremegy benne a tápanyaghiány miatt, akkor lehet, hogy megfordíthatatlan a folyamat.

Az emberek sokszor elég gátlástalanul kísérleteznek a testükkel, nem gondolva annak alapvető igényeire, ez a GYK-s kérdésekből eléggé látszik.

2013. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

"csináltam mindent"


Ha mindent csináltál volna akkor mostanra már úgynéznél ki ahogy szeretnél.

Például precíz diétát sem csináltál, és talán normális edzést se.Ha csináltál volna most nem kérdeznél ilyeneket.

2013. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!