Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok írni egy edzéstervet,...

Tudnátok írni egy edzéstervet, ha csak ennyi eszköz áll a rendelkezésemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nézelődtem a neten,és nem találtam olyan edzéstervet amihez meglennének az eszközeim..

Van egy fekvenyomó padom,kétkezes rúd,súlyok,egykezes súlyzók. Viszont a neten szinte minden edzéstervben vannak csigás/gépes gyakorlatok.

Amit tudni kell rólam,hogy magas és vékony vagyok sajnos hosszú vékony kezekkel.. A karjaim nagyon nem fejlődnek.

Előre is köszönöm ha valaki venné a fáradtságot és írna egy komplett edzéstervet,ami lehetőleg 3-4 napos.



2016. dec. 11. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Láb és mély hát: felhúzás, guggolás

Vádli: álló vádlizás

Hát: evezés

Mell: fekve nyomás

Váll, csuklya: vállból nyomás, oldalra emelés, döntött törzsű oldalra emelés, vállvonogatás

Bicepsz: kalapács

Tricepsz: fej mögé engedős

Has: hasprés vagy lábemelés


Eleinte ezek mehetnek mind heti 2x, aztán ha már megy nagyobb súllyal akkor érdemes osztottra váltani.

2016. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. És ezeket hogy csináljam? Mindet 5x8ba vagy hogy?
2016. dec. 11. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkora súllyal, amekkorával max 8-10 ismétlés megy. Egyenlőre elég 3-4 sorozat mindegyikből.
2016. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!