Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikortól lesz látható, hogy...

Mikortól lesz látható, hogy valaki konditerembe jár?

Figyelt kérdés

17 vagyok/F, 2 és fél hónapja járok terembe, heti 5x.

Mikortól lesz látható az eredmény (kinézetre)?

Emígy meg nem érzem azt, hogy e 2.5 hónap alatt sokkal nagyobb sulyokat birtam volna emelni (kivéve a váll).



2016. dec. 14. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Kinezetre 2,5 honapnak azert latszodni kellene, de attol is fugg mi a celod. Magadon nem latsz semmi valtozast? Amugy nehez ezt is megmondani, mert sok mindrntol fugg. Kaja, genetika, edzesmodszer, a cel...
2016. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lipton. ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul edzel, étrendre sem árt oda figyelni!

Heti 5* minek? Jólesz az heti 3-4 is.

2016. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3 ha jól csinálod bőven elég. 2 hónap alatt látszania kéne.
2016. dec. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kaja az ami van, szalonnától kezdve minden.

+protein, januártól meg egy kevés kreatin.

Heti 5, klasszikus összeállitás:

Hétfő - láb-vádli

Kedd - mell

Szerda - hát

Csüt - váll

Péntek - bicepsz, tricepsz

2016. dec. 15. 00:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat változtam :D 17 vagyok úgyszint,amikor elkezdtem alig birtam az 50kg-t fekvepadon kinyomni,most meg bumm 65kg-ba tolok 5-t :D talán menne a 70.

A kaja a lényeg!

Meg nem árt ha van egy jó kis fehérjéd,meg vitamin esetleg,én is így vagyok most,de most tömegelek :D

2016. dec. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Heti 5 meg 2 ev edzes utan is megterhelo volt memem, most 4 ev utan mar csak azzal megy a fejlodes, neked boven eleg a heti 3 teljes testes. Allj at arra es lesz fejlodes, 1 honapig minimum.
2016. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én magamom 2-3 hónap után vettem észre, aztán kb soha. Lassan fejlődök már és észre sem veszem. Mások igen, de ez nem érdekel, magamnak edzek.
2016. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magadon látnod kellene már 2-3 hónap után.


Én pont azt vettem észre, hogy az elején jártam heti 5 alkalommal, aztán ahogy teltek az évek, már heti 2 alkalom is elég, de én azért megyek háromszor, mert jobban érzem magam. Régen heti 3 alkalomnál már rendesen kattogtam, hogy mikor mehetek edzeni.

2016. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

na azóta már régebben jársz edzeni.

változott valami?

amúgy szerintem 2 hónap alatt túl sok minden nem látszik. jobb esetben felszedsz 3 kilót. Bár attól is függ, hogy milyen magas vagy.

2017. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!