Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha eddig nem csináltam semmit...

Ha eddig nem csináltam semmit lábra akkor napi 4*50 gugolás mennyit ér? Lehet töle látható változás?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elején jön fel egy kis izom de ennyi.Guggoláshoz súly kell,progresszió,nem 4*50 meg 3*100,aminek a 80%-a nincs helyesen végrehajtva.Ne várj tőle csodát.
2016. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 4x50 guggolást meg tudsz csinálni akkor kevés a súly, vagy szabálytalanul hajtod végre... semmi értelme, inkább kevesebbet csinálj nagyobb súllyal!
2016. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, szerintem én egy hétig nem tudnék járni, ha rá is tudnám magam kényszeríteni s nem esnék össze közben... Életemben nem próbáltam ilyen aberráltan magas ismétlésszámot, ez csak egy tipp :D Mindenesetre ilyen opció is van.


Ami a látható változást illeti... Kérdés, mennyire erős most a lábad (van, aki sosem gyúrt életében, de más fizikai aktivitásai miatt izmos combja van) és mekkora terhelést tudsz neki adni. De ha izomfejlesztésre mész rá, akkor nagyobb súlyt ajánlok és jóval kisebb ismétlésszámot...

2016. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!