Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hosszabb távon milyen változás...

Hosszabb távon milyen változást tapasztaltatok miután elkezdtétek szedni a táplálék kiegészítőket?

Figyelt kérdés

1-szer próbáltam ki egy scitec nutrition 100% whey protein 30 grammos adagot.

Sűrű fingáson kivűl mást nem tapasztaltam. (Talán laktózérzékenység).

Talán furcsa a kérdés de van olyan, hogy orvosi vérkép alapján állítják össze nekem a táp kiegészítőket?


2016. dec. 22. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen változást nem fogsz tapasztalni tőle, csak kiegészítő, nem csodaszer.
2016. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Az Omega 3 szedése után két hónappal tökéletes lett a vérnyomásom.

A megemelt Magnézium rendszeres használata óta jelentősen kevesebb a stressz az életemben és kiegyensúlyozottabb vagyok.

A D3 rendszeres használata óta nincsen tavaszi fáradságom és beteges sápadtságom.

Mióta nem használok tejsavóproteint és semmilyen tejterméket sem fogyasztok,elmúlt az összes ízületi problémám.

2016. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Én megettem 10 kiló tömegnövelőt. Azóta egész nap be vagyok durranva, kilátszanak az ereim, híztam 16 kiló izmot, 3 centivel hosszabb lett a farkam, menő autóm lett és napi 1 óra munkával keresek 999 eurót/nap. :D
2016. dec. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-nek: Köszönöm a válaszod. Ez érdekelt.

1-nek: Szerintem a tápkieg. nem csak az izmot fejleszti hanem az általános egészségre is hatással lehet\van. A 2. válasz ezt bizonyítja. Ezért tettem fel a kérdést.

3-nak: Anti bácsi maga az!!?

2016. dec. 23. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:

"általános egészségre is hatással lehet"


mint minden más végletekig finomított élelmiszer... de persze tudjuk, hogy aminek van 1 pozitív hatása, annak lehet millió negatív lappangó...

2016. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én az izomfejlesztésre gondoltam, és szerintem pont arra elég elhanyagolható a hatása. Sokkal több múlik a saját hormonális környezeteden, genetikádon és a táplálkozásodon. Ez igaz a vitaminokra, ásványi anyagokra is olyan szempontból, hogy ha nagyon jó étrended lenne, akkor ezeket sem kéne kiegészítővel pótolni.

Ezzel valóban fennáll az a probléma, hogy nehéz jó alapanyagokhoz jutni, de szerintem egyáltalán nem lehetetlen még így sem a vitaminigény kielégítése.

2016. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5. válasz: jó meglátás, újra gondolva igen lehetnek negatív hatásai ezért vagyok kiváncsi tapasztalatokra, véleményekre.

6. válasz: arról hallotam, hogy egészséges étrend nélkül a tápkieg. nem sokat használ. Ha izmot szeretnék felszedni akkor a natur kategóriával megelégednék, persze nem versenyzésre gondolok hanem erőnlétre, jobb alapkondícióra.

2016. dec. 24. 08:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5vagyok, ott vannak pl a lóbaxo multivitamin adagok, amit ugye minden ifjú testépítőbe bele vernek a nagyok, hogy multivitamint szedni KELL...

Én soha semmi mást nem tapasztaltam ezektől, mint, hogy folyamatosan aranysárgát-neonzöldet pisiltem...

Nos én nem vagyok hajlandó elhinni, hogy nincs a vesére semmilyen káros hatással, ha ezt folyamatosan ki kell szednie a vérből...

De egyébként van rengeteg vitamin, amik csak úgy nem is szívódnak fel... zsírban oldódó vitamibok pl... beveszed a kapszulát egy zsírmentes étkezés mellé, aztán fel sem szívódik, kakilod ki a hatóanyagot...

Én vegan vagyok már egy ideje, nyigi nem fogok téríteni, nem szoktam... rengeteg gyümölcsöt eszem, 4-5 banánt minden nap, azon kívül fagyasztott eprem van otthon dögivel még nyárról, neg venni szoktam mindenféle fagyasztott bogyókat, napi 200-300gramm lecsúszik...

Nomeg mindig veszem a szezonális dolgokat, mostanában tököt eszek tökkel...

Na a lényeg, hogy egy gyümölcsben, ott van minden enzim, minden anyag, amire a lebontásához és hasznosításához szüksége van a szervezetünknek...

Egy kis tablettában, kapszulában pediv nincs...

Az vagy ott van a beledben egy előző étkezésből, vagy nincs...

Anno mikor még fogyasztottam tejsavót én mindig fingadoztam tőle rettentőeket...

Meg még edzés előtti pörgetőket használtam, amikre meg mindig rászoktam és konkrétan nem tudtam reggelt kezdeni nélkülük...

Ja meg BCAA.. azt sosem tudtam nem meginni brutális adagokban pár nap alatt... mert a többsége brutál finom és egy szálkásító ember nagyon el tud gyengülni tőle :)

2016. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindig lehet új dolgot megtudni. Talán kipróbálnám a táplálék kiegészítőt, bizonyos ideig, hogy lássam milyen változások lennének. A válaszok után inkább húzok az egészséges étrend betartása felé. Ha rászoknék valamire az inkább valami finom gyümölcs legyen. Köszönöm a válaszod. Hasznos volt.
2016. dec. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!