Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után szilárd táplálék...

Edzés után szilárd táplálék csirke mell+rizs. Esetleg a nap többi szakaszában rizs/krumpli/tészta helyett nem ehetnék zabpelyhet? Megeszek 150g zabpelyhet meg se érzem, viszont fele ennyi rizstől már rosszul vagyok. Illetve vacsira túró+lekvár?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen hízok, Ektomorf testalkatú vagyok. 190cm és 80kg 27F. A múlthéten kezdtem az edzést.Nyilván edzés után közvetlen 40gramm fehérje és 70-80gramm szénhidrátot fogyasztok turmixba. illetve edzés előtt 40percel zabpehely+25g fehérje. Tömegnövelés a cél.

2016. nov. 28. 13:20
 1/4 A kérdező kommentje:

Illetve vacsira túró+lekvár?

És napi vitamin forrásnak elég, Mega daily one plusz 1 kapszula, 1x C vitamin 500 mg, és 1-2 alma?

A zabpehelybe mindig teszek 1 kis aszalt gyümölcsöt illeltve diákcsemegét.

2016. nov. 28. 13:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz zabpelyhet.
2016. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vitamin bevitel okes, zabpelyhet ehetsz, viszont edzes utan felesleges meginnif annyi feherjet es szenhidratot, mert anabolikus kapu nem letezik
2016. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld, ahogy neked jó. A zabbal pont nincs semmi gond (a kis belerakottakkal sem, pláne tömegeléskor), ha a makrók és a tápanyagbeviteled rendben van, alakítsd úgy, ahogy neked jobb. Nincs előírva, hogy enned kell rizst :)
2016. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!