Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet "izoláltan" edzeni az...

Lehet "izoláltan" edzeni az alsó hasizmot? Van egyáltalán alsó hasizom?

Figyelt kérdés

Tegyen már valaki tiszta vizet a pohárba !!!!!

Ajánlják,hogy alsó hasra ezt meg azt csináljuk.

Máshol elmagyarázzák,hogy nincs ilyen,hogy alsó meg felső has mert mindegy mit csinálunk az az egész hasfalat terheli.

Nekem gyógytornász mondta,hogy erősítsem meg a hasam alsó részét. Feküdjek hanyatt nyújtott lábak felemelése derékszögig és onnan emelgessem a csípőm.


Ha csak egy gyakorlatot csinálok és az a haskerék az elég az erős és formás hasizomzathoz?



2016. dec. 23. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

guggolás,felhúzás + a haskerék elég kell legyen

nincs külön alsó felső has... bicepsznek is két feje van de nem lehet külön edzeni őket

én lábemelést csináltam meg planket, szerintem azok a legjobbak, de valaki a haskerékre esküszik

de mint irtam guggolás,felhúzás öv nélkül nagyban igénybe veszi a hasat,gerincmerevitőt

2016. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"nincs külön alsó felső has."


légy oly szíves és ne válaszolgass testépítés kategóriában...

2016. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy lábemelés és variációi.
2016. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es attól hogy te a builder meg a train with braines meg a hasonló kretének baromságait elhiszed, nem kell terjeszteni a fäszságot

kérdező, higgy akinek akarsz, a lábemelést végülis jó lesz,független attól hogy melyikünknek van igaza(nekem :D )

2016. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

A lábemelések, teljesen független hogy hanyadt fekve, lógva vagy ilyen féllabdás gépen támaszkodva, de kifejezetten a hasfal alsó részét terhelik. Amikor a csípő bekapcsolódik a játékba, tehát előre billen (ez hajlékonyság függő, hogy hol történik meg) akkor bekapcsolódik a csípőhorpasz is a mókába.

És igen, az ilyen lábemelgetés jellemzően az alsó részére hat, míg a hasprés pl inkább a középső-felső tartományra.

És a bicepsz mondjuk épp jó példa, mert annak valóban nehéz külön megedzeni a két fejét, azonban a legtöbb izomnál lehetséges. Épp ezért szoktak szép kis aránytalanságokba beleszaladni.

2016. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!