Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért itél el engem a többi...

Miért itél el engem a többi ember azért, mert 15 évesen testépítéssel foglalkozok? Részletesebben lent⬇⬇

Figyelt kérdés
4 hónapja kezdtem el a testépítéssel foglalkozni, mivel elég vélony alkat vagyok, azóta sikerült nagy nehezen feltuszkolnom magamra 4kilót. Mivel oda figyelek a táplálkozásra és nem nagyon látszik a változás, az emberek azért piszkálnak mert: 1 fiatalon kezdtem(ami szerintem nem igaz), 2 nem fejlődök sehova, 3 nem látszik a fejlődés eredménye és még sorolhatnam. Mindig azzal piszkálnak, hogy egy pálcika vagyok, még úgy is, és az is leszek hiába kondizom. Megpróbálok nem figyelni a gyűlölködésre, de már nagyon zavar. Tudtok bármi tanácsot adni? Válaszotokat előre is köszönöm

2017. jan. 2. 00:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

Én is 15 évesen kezdtem, 183cm 58kg voltam, sok haverom ezzel szekált, mert sok olyan helyzetbe is voltam hogy nem ettem meg velük a sütit, az alkoholt nem ittam meg velük. 1 év után, mikor már látszott valami, nem voltak ezek a beszólások, mindenki ugyanolyan barátságos volt, mint mindig, és már picikét felnéznek rám és ők is szeretnének olyan lenni mint én kinézetre. Jártak is velem 1-2 hónapig max, de legtöbb felhagyta.


Eleinte csúfságolni szoktak az emberrel, aztán irigykedni szoktak rá.

2017. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha nem fejlődsz sehova, valószínűleg nem eszel eleget, kicsit olvass még ennek utána. Fejlődni fogsz és akkor majd abbahagyják, sőt, fel fognak rád nézni.
2017. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, tökéletes ütemben fejlődik, ne írkálj baromságokat...
2017. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszat, nagyon jól esett ilyen biztató szavakat olvasni
2017. jan. 2. 12:44
 15/24 anonim ***** válasza:
Nyugalom. Engem is cseszegettek tesi öltözőben, hogy vékony a karod, meg hogy "mi van, gyúrsz?". De nem foglalkoztam vele. Elkezdtem edzeni és kész. Étrendem sose volt a legjobb és még sajnos mindig vékony vagyok, de az utálkozók már lemaradtak. Sőt inkább úgy mondanám, hogy megálltak a növésben és ugyanúgy 50 kilósak, mint 8. osztályban. Én meg jó 20 kilóval nehezebb vagyok már. A gyerek 50 kiló alatt rogyadozik én meg 100 kilót is megtartok kézben. Ennyit róluk.
2017. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
4 hónap meg amúgy kevés. Max. 4 kiló izom mehet rád. Majd 10 hónap múlva fog látszódni rendesen az edzés.
2017. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13-as, ő írta: "2 nem fejlődök sehova, 3 nem látszik a fejlődés eredménye és még sorolhatnam"
2017. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

havonta mérjed az izomcsoportok kerületét szabócentivel a súlyodat is és írjad füzetbe,akkor látni fogod a fejlődést-nem fejlődést,de a havi 1 kiló teljesen jó.

a vérszívás meg minden férfi társaságban alap.

a mimózaság gyengeség.

ne mentegetőzz,hanem vágj vissza valamit viccesen.

minél jobban magyarázkodsz annál jobban szívni fogják a véred.

ha nem szólsz vissza semmit,akkor meg a passzivitás fogják szívni.

2017. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

nem kell foglalkozni vele, az életben szerintem az egyik legfontosabb hogy amit elhatározol ahhoz ragaszkodj, lehet hogy benézed, mint én pl a művészkedést:'D de a lényeg hogy ragaszkodj ahhoz amit elhatározol és akkor csak nyerhetsz

4hónap alatt 4kiló teljesen ideális ha nem zsirban jött fel, de azt észrevetted volna

2017. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem engem is cseszegettek. Főleg hogy én diétával kezdtem mivel husinak éreztem magam és mindig jöttek a "miért jársz kondiba csak összébb mentél" szólások aztán magyarázhattam hogy kcal mínuszba nemigazán izmosodik az ember. Aztán eltelt 1 év és ugyanezek az emberek jöttek hozzám tanácsot kérni hogy mit hogyan csináljanak és persze próbálkoztak is vele de aztán a végére nem lett belőle semmi.:D Most jelenleg a baráti társaságban mindenki érdeklődik hogy mit hogyan szoktam csinálni és senki nem kritizál inkább dicsér. Egyedül a munkahelyemen okoskodnak bele a táplálkozási szokásaimba hogy egyek velük sütit meg szendvicset és ha azt mondom köszi nem akkor jön a szöveg hogy jaj mert elhízol tőle meg nem leszel szálkás.. de igazából ezzel sem törődök csak mosolygok egyet. Az embernek már annyi nyugta se lehet hogy ő maga döntse el hogy mit szeretne enni vagy épp csinálni..
2017. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!