Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért itél el engem a többi...

Miért itél el engem a többi ember azért, mert 15 évesen testépítéssel foglalkozok? Részletesebben lent⬇⬇

Figyelt kérdés
4 hónapja kezdtem el a testépítéssel foglalkozni, mivel elég vélony alkat vagyok, azóta sikerült nagy nehezen feltuszkolnom magamra 4kilót. Mivel oda figyelek a táplálkozásra és nem nagyon látszik a változás, az emberek azért piszkálnak mert: 1 fiatalon kezdtem(ami szerintem nem igaz), 2 nem fejlődök sehova, 3 nem látszik a fejlődés eredménye és még sorolhatnam. Mindig azzal piszkálnak, hogy egy pálcika vagyok, még úgy is, és az is leszek hiába kondizom. Megpróbálok nem figyelni a gyűlölködésre, de már nagyon zavar. Tudtok bármi tanácsot adni? Válaszotokat előre is köszönöm

2017. jan. 2. 00:27
1 2 3
 21/24 csezio válasza:
Fejlődsz te. Csupán más a felépítésed. Én hajlamos vagyok a zsírosodásra. Sőt a kockáimat már több mint tíz éve nem láttam...de nem is ez a lényeg. Látszik rajtad,hogy fejlődsz..Főleg az elején. A raktáraid eddig üresek voltak..edzés után amit beveszel fehérje és a gyors ch hamar feltölt. Utána már nehezebben szeded fel a kilókat. Az igaz,hogy fiatal vagy még ehhez mert növésben vagy még. Habár elég magas vagy szóval..egyél,pihenjél sokat és minden jó lesz. Na a másik..lehet látják rajtad a fejlődést és csupán irigykednek. Nehezebben fejlődsz ez hátrány..de viszont szálkás vagy. Ne akard tudni hogy menyire egy undorító dolog a diéta. Csupálod a vasat,folyton éhes vagy...stb. Én örülnék ha olyan lennék mint te. De figyelj..irigyek és azok mindig is lesznek a világon. ne figyelj rájuk pár év mulva amikor nagyobb leszel nem fognak pofázni. De addigra ugysem fogod öket láttni..mert elbujnak szégyenükben mert csak pofáztak és nem küzdöttek ugy mint te.
2017. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Miért kell "csupálni a vasat", és diétázni? Hülye vagy??


Te is szeretsz szenvedni, vagy mi? :D

2017. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 csezio válasza:
Honnan :D 3 hónap után beleőrültem. Nem nekem találták azt ki...de most meló mellet szerencsére eleget égetek. Szóval elmehet a diéta a f.... :D
2017. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Már un szimpatikus, hogy lefelé nyilakat teszel a kérdésbe. Tovább nem is olvasom, biztos kibírhatatlan vagy.
2017. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!