Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzéssel milyen hamar...

Galaxygg kérdése:

Fegyencedzéssel milyen hamar tanulhatok meg fekvőtámaszozni?

Figyelt kérdés
Sokan ajánlják a fegyencedzést. Szeretném tudni, hogy mennyi idő alatt tanulhatom meg a fekvőtámaszt, ha a térdelősből megy kb 15 (tudok, hogy gáz, :D) 12F

2017. jan. 6. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nehéz megválaszolni, mert szerintem, aki itt van ennyi idős korára már mind tudott fekvőzni. Kezd el és kiderül.
2017. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mellezz egy kicsit aztán probalkozz,nekem úgy sikerült ,már megy az egy kezes lány létemre
2017. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én is csak azt tudom mondani hogy ezt csak ugy tudod kideríteni ha elkezdesz edzeni. Ez nagyon sokmindenen múlik, de az biztos ha kitartóan csinálod előbb utóbb lessz eredménye :) !!!
2017. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
SZIASZTOK 2 napig csincáltam térdelőst és mostmár megy a széles normál szabályosan :)) azért ez durva :D
2017. jan. 10. 18:45
 5/6 anonim válasza:
2 nap alatt biztosan nem erősödött sokat a tested. Tehát valószínűleg már tudtál volna előtte is csinálni. Én azt ajánlom, hogy építs fel egy edzést. Az elején mondjuk 15-öt csinálj. (5db-3db-3db-4db és köztük tartasz 1 p szünetet)és ha már nem komoly erőfeszítés akkor emeled az adagot. Hajrá szurkolok
2017. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM :-)
2017. jan. 13. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!