Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell-Tricepsz nap után másnap...

Mell-Tricepsz nap után másnap fájó vállak?

Figyelt kérdés

Eddig mell-bicepsz eddzéseket tartottam, és másnap mindig izomláz volt a vállaimban. Most átvariáltam Mell-tricepszre és ugyanaz.. Gondolom a fekvenyomásnál bejönnek a vállak segégizomként.

A kérdésem az hogy tegnap előtt volt mell-tr. eddzésem, ma pihenő és holnap lenne váll. Ha még holnap is érezném a vállaimat, attól még eddzhetek rájuk?

Köszi



2017. jan. 6. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Ennyire érzed a vállad,akkor tedd mell után a lábnapot,aztán következő napra a vállat pl.
2017. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 wrspeed80 ***** válasza:
Három csoportra le lehet bontani az izmokat. Push, pull és legs. Push az mell, váll és tricepsz, mivel azok a gyakorlatok ahol nyomsz-fekvenyomas, vállból nyomás stb-ezt a 3 izmot használják. A pull bicepsz és hát, hasonló okok miatt. A láb meg egyértelmű. Googlen olvass utána, szerintem így érdemes felbontani a napokat
2017. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kicsit pihentesd szerintem, hasazz vagy lábazz. Vagy lazításként menj el fuss.
2017. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!