Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Orvosi egyetem mellett lehet...

Orvosi egyetem mellett lehet testépíteni?

Figyelt kérdés
Mármint belefér kb heti 3-4 konditermi edzés? Sokan azt mondják nem ajánlott mert nem tudok majd eleget aludni.Szerencsére szivacsszerű s memóriám, könnyen és tartósan megjegyzek nagy mennyiségű információt és érdekel is amit tanulok, de úgy érzem ezt a hobbit nehezemre esne feladni. Ti mit gondoltok? Mennyi a szabadidőtök orvosin? Megéri edzeni mellette? A válaszokat előre is köszönöm :D

2017. jan. 12. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Akár naponta is ha úgy tetszik. A kérdés, hogy mire szánod az időt, van aki bulizik, van aki edz, stb.
2017. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, bár egy négy napos osztott edzésterv még bőven elég lenne nekem. Egyedül az elegendő alvás miatt nem vagyok teéjesen nyugodt. Bizonyés amíg más részegre issza magát én addig inkább az egészségeséletmódot folytatnám
2017. jan. 12. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan olimpikont aki heti 20-25 edzett az orvosi mellett. Szóval nem tudom miért ne férne bele. I
2017. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Én kétszakos voltam (pszichológia+testnevelő edző) de még így is volt időm délutánonként edzeni. Az alvás is megvolt, kivéve vizsgaidőszakban, de az "csak" másfél hónap per félév. Áldott legyen a neve, ki kitalálta, hogy alig legyen zh eme két szakon.
2017. jan. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Igen . Én is csinálom orvosi mellett. Igaz csak elsőéves vagyok és nem rég kezdtem.
2017. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
61%

Másodévben lesz szűkös, én napi szinten tanultam hajnalig folyamatosan. (Vizsgaidőszakban reggeltől, szorgalmi időszakban órák után természetesen)

De ha akarod, szerintem be lehet gyömöszölni.

2017. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!