Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek hogy gyorsabb...

Mit tegyek hogy gyorsabb legyen az anyagcserém?

Figyelt kérdés

Edzek és nem tudok enni eleget, napi 3 étkezés és nem megy több. Kajáim normális adagúak pl: 100gr rizs+150gr csirke. Étkezések között még a turmix se megy le.

Köszönöm a válaszokat!

43/F



2017. jan. 15. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem anyag cserét kell gyorsítani. Nincs olyan szerintem hogy nem tudsz,max nem akarod eléggé. Igyál vizet egyszerre sokat (0,5-1l) egyszerre az tágítja a gyomrod könyebben megy le a kaja. Anagcsere gyorsítás többszöri étkezés,koffein,zöldtea,mozgás.
2017. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"nem tudsz,max nem akarod eléggé" ezzel mondasz valamit. Akkor erőltetve nyomjam le a falatot ha tetszik ha nem? És előbb utóbb menni fog a többszöri étkezés? Kávé,tea,edzés pipa.
2017. jan. 15. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én eleinte küszködtem a nagyobb adag kajákkal, de pár hét alatt megszokja az ember. Emlékszem, még 50g zab ugyan ennyi fehérjeporral is eltelített, de ma már 200g is lecsúszik 50g fehérjével.
2017. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha,eröltesd egy darabig szerintem hamar hozzászoksz. Régebben (bár utólag rájöttem hogy butaság volt) Fél kiló máj,150-250g rizs(egy teli mélytányér) meg még egy teli mélytányér zöldség volt a vacsorám és utána még tudtam enni egy kis deszertet :D Letudhatod 3 étkezésben vagy 5 ben is az ahogy jól esik. De mégegyszer mondom hogy az anyagcserétől nem igazán függ hogy mennyit tudsz enni. Illetve egy tipp: Földimnogyoróval könnyű fedezni a kcal-t.
2017. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A rostfogyasztás hasznos, ha gyorsítani szeretnéd az anyagcserédet. Tömegelésnél is érdemes párolt/friss zöldségegeket hozzádobni, szárazon tényleg nem csúszik olyan jól a sima "rizscsirke". Fokozatosan érdemes növelni a mennyiségeket, akár pl. a rizst, zabot csak alkalmanként kb. 10-15 grammonként feljebbtornászni és akkor ha lassan is, de biztosan haladsz. :)
2017. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az anyagcsere sebessége nem az emésztés sebességét jelenti. Neked az emésztésed nincs hozzászokva a sok evéshez. Ha lassú lenne az anyagcseréd, akkor pont hízékony lennél.

Én megpróbálnám a CH egy részét gyümölcsre cserélni, mert könnyebben emészthető, mint a rizs. A gyümölcsök enzimtartalma segíthet a többi tápanyag emésztését is.

2017. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os:"Az anyagcsere sebessége nem az emésztés sebességét jelenti. Neked az emésztésed nincs hozzászokva a sok evéshez" Igen és jogos,fogalmazás serkentőt kéne ennem..)


Akkor toljam befele, ha tetszik ha nem, sok rosttal a kaját, lassan emelve az adagokat.

Köszönöm a tanácsokat, hasznosítani fogom őket!!!! Ment a zöld mindenkinek.

2017. jan. 15. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!