Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 188cm magas vagyok és 82 kg a...

188cm magas vagyok és 82 kg a testsúlyom. Miért nem bírok hosszú ideje ettől a súlytól elmozdulni (plusz tömeget akarok)?

Figyelt kérdés
Növeltem az adagokon, mindenből többet viszek be, többet is edzek, nagyobb súlyokkal, de semmi...már nagyon régóta megálltam ennél a 82 kilónál. Viszont nekem ez borzasztóan kevés, 90 fölé mennék..
2017. jan. 16. 10:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért is fura, mert amikor elkezdtem edzeni, akkor csak 63 kg voltam, nagyon gyorsan fejlődtem. De itt megálltam egy pontom és kész..
2017. jan. 16. 10:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Makrók?
2017. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dobrovics Dániel ***** válasza:
Hányszor szoktál egy héten edzeni? Mit eszel és mennyit? Hogyan szoktál edzeni? Ezeket válaszold meg, hogy kiderüljön mi a helyzet! Utána lehet csak megoldást keresni.
2017. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a nagyon régóta? Én is megálltam 83-on, de én csak 183 centi vagyok. Akármilyen lassan is tömegeljek, akármilyen akkurátusan, szinte csak zsírban jön le, majd mikor visszaállnék a normális étrendre rendre 83kg-ra állok be ismét. Mindez pedig 6 éve tart. Szóval már nem is érdekel.

De szerintem neked még simán elérhető lenne a 90 kg ilyen magassághoz. Szóval érdemes lenne talán csak egy hónapig számolgatni és előre beállított tematika szerint edzeni és étkezni. Aztán meglátod, hogy mit használt, vagy épp mit nem.

2017. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!