Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogynom kellene vagy gyúrnom?

Fogynom kellene vagy gyúrnom?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk edzeni, úgy néz ki hogy heti 2x tudok menni.A helyzet hogy egy jó erős 90kg vagyok igazából hasam nem vészes a melleim nagyon zavaróak.185 cm magas vagyok tehát vészesen nem látszik csak kicsit formálni szeretnék magamon.Elkezdtünk szabadsúlyos gyakorlatokat csinálni, és a végén általában egy 10 perc futással levezetni.A kérédsem az lenne hogy nekem kardióznom kéne vagy súlyzókkal edzenem? A cél az lenne hogy zsírból menjen le izomból meg fel.

2017. jan. 19. 18:55
 1/4 Rácz István Tamás válasza:
Hello! Szerintem inkább súlyzózz és valami hasgyakorlatot csinálj
2017. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt. A súlyzós edzés segít felszedni az izmot, a kardio leadni a zsírt. A kettő egyszerre igazából csak kezdőként megy, és persze az étrend kulcsfontosságú hozzá.
2017. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A súlyzós edzés is jó , én mondjuk a workout-ot javasolnám.
2017. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na jó, de milyen workout? Mert a kardió és a súlyzós edzés is "workout".
2017. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!