Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúra ezekután?

Kreatin kúra ezekután?

Figyelt kérdés
Júniusba 90 kilósan megcsináltam a feltöltést, 30g ment 1 hétig naponta, azóta megy napi 15g pihi nélkül. Hogy tovább? Tudom szüneteltetni kellett volna 2-3 havonta 1 hétre.. Hogy csináljam?
2017. jan. 21. 23:10
 1/4 anonim válasza:

Ez egy érdekes kérdés... Ha jól tudom akkor nem okoz problémát, a kreatin hosszútávú szedése. Sajnos nem ismerem a pontos biológiai folyamatokat, ennek hiányában nem tudok helyes választ adni, de felvet bennem egy kérdést:

Ha folyamatosan 15g kreatint szedsz (a 90kg-odhoz) akkor miért gondolod azt, hogy szükség volna ismét egy feltöltési szakaszra?

2017. jan. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azóta már 100 kiló vagyok. És nem feltétlenül a feltöltésen gondolkozok.
2017. jan. 22. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
En személy szerint feleslegesnek tartom a kreatin kura szeru szedeset, hiszen a husokban/etelekben is van kreatin, igaz nem ilyen koncentralt mennyiségben, de ha jol tudom 100g marhaban van 7g kreatin. En 1 eve folyamatosan iszom a kreatint es semmi mellekhatast nem tapasztaltam, sok vizet kell inni, ennyi. Reggel iszom, edzes elotti etkezesnel es valamikor delutan/este fele meg egy adagot.
2017. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor én is szedem tovább.Igaz én csak 7 hónapja szedem napi 2-3 adagot
2017. jan. 22. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!