Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő vagyok, a bicepszet...

Kezdő vagyok, a bicepszet mivel érdemes edzeni inkább mellel vagy tricepsszel? Úgy értem, hogy pl. mell-bicepsz, vagy bicepsz-tricepsz? Hogy nő jobban?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert eddig mell-bicepszeztem és váll-tricepszeztem, de azt mondták ha a bicepsz-tricepszet egyutt eddzem jobban nő a karom.

Előre is köszönöm!



2017. jan. 26. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó úgy, ahogy van. Ne változtass rajta :D
2017. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jobban tetszik. Nem nő jobban, ha a tricepszel edzed.
2017. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és még valami, ne váltogasd az edzés terveded, hanem ragaszkodj egyhez, az elején úgy se számít milyen. Ha meg egy kis tapasztalatod már tudni fogod, hogy mit mivel akarsz edzeni. Mások meg ne bizonytalanítsanak el, mert mindig lesz aki tud egy "tuti módszert".
2017. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. jan. 26. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyival egészíteném ki hogy azért 3-4 hónap után illene valamit varriálni rajta.
2017. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zedricht ***** válasza:
45%
Mindegy mit mivel, csak mell ne legyen tricepszel.
2017. jan. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!