Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak a tricepszemmel,...

Mit csináljak a tricepszemmel, milyen gyakorlatot csináljak rá?

Figyelt kérdés
Nem tudok gyakorlatot csinálni a tricepszemre. A szűknyomást próbáltam, de az nem jön be, a vállamat érzem és nem is férne bele az edzésbe, mert így is heti 3 fekvenyomás van. Koponyatörővel az volt a bajom, hogy azt éreztem, mintha nem is tricepszgyakorlat lenne. Lóbáltam a súlyt, még ha lejjebb is vettem és nem éreztem semmit. Otthon edzek, így csigás gyakorlat sem jöhet szóba. Lórúgást nem akarok, sosem ment és nem szeretek izolációs gyakorlatokat csinálni. 1 gyakorlatot tudok jól végezni, az pedig a fej mögött tricepsznyújtás kétkézzel. Azzal az a bajom, hogy fáj a könyökem. Rendesen beszoktam melegíteni, előtte még 4 sorozat fekvenyomás is van. De ennél a gyakorlatnál akármit csinálok fáj a könyökem. Ha leengedem, úgy érzem, hogy nyom. Nem a súly a hibás, mert ezzel a súllyal is megtudok csinálni 8-10 ismétlést. De kevesebb súlynál is fáj. Mit tudnék tricepszre végezni?

2017. jan. 27. 18:29
 1/2 anonim válasza:
Hátsó fekvőtámasz. [link]
2017. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tolódzkodás,függőleges testtel,karok a törzs mellett szűken.
2017. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!