Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 F Lassan 4 hónapja hogy...

16 F Lassan 4 hónapja hogy edzek, de sajnos nagyon vállfajos vagyok (igen ilyen fiatalon) Kérem aki tud segítsen!?

Figyelt kérdés

Na szóval! Segitsegre lenne szükségem.Sracok (olyan írjon kérem aki otthon van testepítésben) mit tanácsoltok? Tudni kell nem szedek tápkiegeket a feherje turmixon kívül,amit csak edzés utan viszek be.

+ vitaminok C es D3 vitamin

Még annyi hogy edzésem:hetfo (vall tricepsz) kedd:(láb) szerda:(pihi) csüt:(mell,biceps) péntek:(hát,has,alkar)

Valaszokat elore is koszi!



2017. jan. 28. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nehezen értelmezhető,eléggé siettem
2017. jan. 28. 15:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad egykezesekkel a vállból nyomást, félig befordított karral?
2017. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a kérdést nem egészen érthetően tettem fel,gyakorlatok közbe csak az oldalrmelésnél szokott ropogni,többi gyakorlatnal nem érzem(fekvenyomasnal lehuzasnal se veszem észre) csak annyi segítség kéne hogy,hogyan tudnám ezt csillapítani vagy végleg megszűntetni(mármint a ropogást) vagy csináljak vállkunélőbb edzést pl heti szinetn 2x-3x váll edzés es 2 gyakorlat???
2017. jan. 28. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor azt a gyakorlatot hanyagold es csinalj mast helyette,ha oldalemelestol ropog akkor probalj elore emelest

ha attol is akkor marad még a felfele nyomas fej fölé

2017. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nagy súllyal ropog vagy kicsivel is?
2017. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked tök kimaradt az átmozgató és a teljes testes edzés, jól gondolom?
2017. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vallfajasra, ropogasra vegyel valami izuletvedot. Pl biotech arthro guard. Es nagyon jol melegits be edzes elott.
2017. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!