Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi hány perc kell ahoz,...

Napi hány perc kell ahoz, hogy a karizom "növekedese" meginduljon?

Figyelt kérdés
Otthoni edzest kezdtem el . Van 2darab 6 kilos sulyzom. 185 centi vagyok es 73 kilo. Nagyon vekony kezeim vannak vagyis szerintem. "Izmom nincs sok" egy regebbi betegsegembol kifolyolag de mostmar tudok edzeni. Otthon csinalom a ket sulyzoval a kondiba nem szeretek lejarni a sok "izomagy" koze , mert kotekednek stb. Elfelejtettek, hogy ok honnan indultal. Ezekrol megvan a velemenyem de mindegy. Szoval napi hany perc kell a kar erositesehez ,hogy 2-3 het mulva azert meg is latszodjon? Eddig ugy csinaltam (mesfel hetig )hogy 3 nap 30perces edzesek 1 nap piheno aztan ujra .. de nem latom a fejlodest. Szerintetek mit csinalok rosszul? Keves az a napi 30 perc ? Vagy nem kell a 4.napi piheno? Izomlazam az mindig van es akkor is csinalom. A hasizmom es mellizmom erositeset is el szeretnem kezdeni. Mit ajanlotok ,mit kell tegyek az izmok fejlodese erdekeben? Otthoni edzest irjatok ,mert meg nem lesz egy rendes izomzatom nemfogok lejarni a sok farok koze, hogy elvegyek az egesztol a kedvem.Valaki egy hetes etrendet is ossze tudna nekem allitani? Ilyen egzotikus fuszereket,zoldsegeket legyszi ne tegyetek bele ,mert egy elet mire beszerzem. Csirkemell-parolt zoldsegek, gyumolcs salata ilyeneket legyszives valaki. Igen a google a baratom de mindegyikbe tesznek olyat amit nem tudok beszerezni. Suliba jarok a reggeli kaja valami olyasmi legyen amit elozo nap megtudok csinalni . Sokat segitenetek ezzel. Koszonom

2017. jan. 28. 16:35
 1/10 anonim válasza:
Ad el a 2 súlyzót és vedd meg a Fegyencedzés c. könyvet és hajrá mindent elmond neked amire szükséged van! :)
2017. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

" Mit ajanlotok ,mit kell tegyek az izmok fejlodese erdekeben?"


Mondjuk másoknak a szidása helyett elolvashatnál bármilyen alapismeretekkel foglalkozó könyvet, mert abszolút nem vagy képben. Egy teremben sem szokás más piszkálása, de ha ott is elővetted ezt a stílust, akkor megvan miért kaptad az ívet. Bár inkább csak beképzelted.


Egyébként kb bármit ehetsz, csak a makrókat kell figyelni. Azt pedig nem tudom mit nem tudsz beszerezni, mert a legáltalánosabban ezekből készítenek étrendet:

csirke, pulyka, hal, marha, tojás, túró, cottage cheese, tojás, rizs, bulgur, brokkoli, burgonya, saláta, magvak.

2017. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol laksz de ebbe a terembe "nagyarcok" jarnak es igen is belekotnek az emberbe es nem csak ezek hanem meg a penztaros is. Elsonek vettem jegyet es ugy fogadott hogy mit akarsz te itt csinalni es rohogott.
2017. jan. 28. 19:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Amugy meg nem tudom milyen stilusrol beszelsz ami zavaro lenne. Csak leirtam hogy az ilyenekrol megvan a velemenyem mert ezek (direkt nem oket irok) elfelejtik hogy honnan indultak.
2017. jan. 28. 19:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge nem veszi magara (kondisoknak)
2017. jan. 28. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még sehol nem tapasztaltam ilyet, de akkor termet kell váltani.
2017. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat egy kisvarosban ez nem lehetseges sajnos. Ha meg abba a varosban keresnek kondit ahova suliba jarok akkor meg nagyon keson ernek haza .. inkabb aradok az otthoni edzesnel
2017. jan. 28. 19:17
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Ha nem nőnek heti-kétheti-havi, vagy akármilyen ciklusokban a súlyaid, akkor aranyat is ehetsz, nem fogsz fejlődni.
2017. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Edzhetsz otthon is, de ha nincs súlyod, akkor inkább saját testsúlyos edzés kell.

S nem vagy képben, ez nem perceken múlik. Emelgetheted a bébisúlyaidat, amik nem adnak valamirevaló terhelést...

S nem minden 4. nap pihenünk. Olvass utána, rengeteg infó van a helyes edzésről, az alapokat sem tudod.

Étrendet szerintem mindenki állítson össze magának, a mennyiségeket úgysem tudhatja más, ki kell tapasztalnod, mennyivel fejlődsz, de az ízlés és a konkrét ételek is egyéniek. Valami energiaforrás is kéne, a hús és a zöldség nem sokra elég kalória szempontból (általában. van az a zöldségfajta- és mennyiség, hogy elég kalória legyen. de nem ez a tipikus megközelítés).

2017. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma utanna olvastam sokmindennek es mint mondtam betegsegbol kifolyolag keves izomzatom maradt es nekem ez a 6 kilos sulyzo is meg nehez. Lehet hogy neked bebisuly es nekem is az volt regen de jelen pillanatban nem az. Nem hiszem hogy egybol a 30 kilos sulyokat kellene emelgetnem. Sajat testullyal edzesnek utanna neztem de mindenhol mast mast irnak rola. Valaki akinek bevallt a sajat testsullyos edzes legyszi irja le hogy mit es hogyan csinalt.
2017. jan. 29. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!