Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nagyon rossz? Napi...

Ez így nagyon rossz? Napi 1100-900 kcal.

Figyelt kérdés
Egyik nap 1100 másik nap 900 kcal-t eszek kb. Ez így nagyon rossz fogyókúra? Le szeretnék 5 kg-t adni 1 hónap és 1 hét alatt. De ha többet eszek akkor nem tudom megállni hogy ne egyek még! Reggeli: Vajas zsemle Ebéd: valami leves esetleg egy kis második Vacsi: Ha ebédre kicsit többet ettem akkor már nem eszek ha belefér akkor meg egy kiflit szoktam. Mellette 20 percet futok és gugolok naponta 50-et formálásképen. Ez így mennyire lesz jó? Így beáll a "jojo" állapot? =(
2014. nov. 14. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Naná, hogy jönni fog a jojó, hisz koplalsz.
2014. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NEM péksütikkel fogyunk. A szolid koplalás is veszélyes valamelyest, de hogy nagy ívben teszel a szükséges tápanyagokra... Fehérjeszükségletről hallottál már? Még aki vállalja a koplalás kockázatait, az is beviszi legalább a fehérjét, ha kicsit is tájékozott és érdekli a saját testének épsége.

Ahogy Te étkezel, az izomvesztés borítékolható, bár itt a gyk-n egyesek direkt leírják, hogy az nem zavarja őket...


Viszont ez érdekes, bár hihető, hogy ha kicsit többet eszel, akkor nem tudod megállni és sokkal többet eszel :D Nekem gyerekkoromban tűnt fel, hogy ha reggelizem, hamar megéhezem, ha nem, akkor dél körülig elvagyok... Most már nagyjából értem is, miért.


Szerintem ne hanyagold el a többi izmodat sem, miért csak guggolsz?

2014. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!