Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pattanás és az étrendem közti...

Pattanás és az étrendem közti összefüggés?

Figyelt kérdés
1 éve edzek kb. előtte szép arcom volt, mára már tiszta pattanásos vagyok. Lehet-e összefüggés ben a sok hús, rizs, fehérje fogyasztással? Ha igen mit ajánlotok mit tegyek?
2017. febr. 9. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az omega-3 halolaj kapszula teljesen eltüntette a pattanásokat.
2017. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, melyik gyártóét használod? Pontos termék?
2017. febr. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vitamintár a cég neve, kék-fehér doboz, Interspárból.
2017. febr. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Fehérje bomlása közben melléktermékként a bélben ammónia szabadul fel ha egy 70kg os ember vakon követi a 2gramm*testtömeg fehérjét az napi szinten már 3gramm ammónia... ez már rengeteg a májnak hosszútávon. Ha a máj elkezd fáradni, mérgek is elkezdenek átszivárogni a rendszeren és első jelként jönnek a pattanások...

Ha a súlyod is nagyobb és a fehérje fogyasztásod is, attol még a májad nem nagyobb annyival...

Mióta 1-1.3gramm*testtömeg fehérjét fogyasztok max... ami egyáltalán semmi összeesést nem okoz amit itt a sok okoska megjósolna... azóta pattanásom sincs, meg az ekcémám is lecsillapodott... az allergiámról nem is beszélve.

2017. febr. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ráadásul az így felszabaduló kcalt is átválthatom szénhidrátra, és gyakorlatilag több erőm is van azóta...
2017. febr. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Imádom... pirospacsit tudják nyomkodni... de annyi eszük nincs, hogy 1 darab ellenÉŔVET fel tudjanak hozni...
2017. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Különben is mit tudnának felhozni? Max azt, hogy:

Kell a 2gramm *testtömeg fehérje mert a shop.builderen aztat olvastam...

2017. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően egyetértek,2g/tskg bőven sok és okozhat pattanásokat. Kevesebb fehérjét egyél egypróbát megér. Ki kell tapasztalni mi működik,mi nem.

Szívesen beszélgetnék veled privátban erről a témáról(válaszolóval)!

2017. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek veled, a 2g fehérje naturálban teljesen baromság. Marketing. Ha egy 16-7 éves srác elkezd edzeni és meglátja, hogy na itt zabálni is kéne, mert 2g így 2g úgy, rögtön nyúl a tápkieghez napi 3x legalább.

Több külföldi tanulmány is kimutatta, hogy SEMMI különbség azon naturál emberek között, aki 2g fehérjét tol /tkg , és aközött aki csak 1.4-et. Nálam se lett változás :)

2017. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem, mikor a 20 kgot kinyomni nem tudó 120kg os nőknek ajánlják, hogy egyenek 2gramm*testtömeg fehérjét "diéta" címszó alatt...
2017. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!