Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edzőnél mit takar...

Személyi edzőnél mit takar egy étrend?

Figyelt kérdés

Egy személyi edző összeállított nekem egy étrendet. Egyet...azt mondja ezt egyem minden nap, ami nem gond amúgy, csak érdekel, hogy máshol is így van ez?

Azt mondja vacsora protein por, kérdeztem mégis milyen fajtát (olvastam a neten, hogy nem mindegy hogy kaja helyett vagy edzés után iszom, és hogy fogyni akarok vagy izmosodni)

Nem neki kellene ajánlani hogy milyet igyak? Azt mondta az üzletbe majd segítenek. Nekem először fogynom kellene, aztán izmosodni is szeretnék, az edzéstervet nem beszéltük még meg, de lehet nem is fogjuk, ha így áll hozzá. Szerintetek is hanyag ez a hozzáállás, vagy csak én fogom fel rosszul? Igazából nem tudom hogy működnek ezek a dolgok.



2017. febr. 10. 21:04
 1/2 anonim válasza:
Elég hanyag. Hagyd a pcsába ezt a személyi edzőt.
2017. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én amikor személyiedzőhöz kezdtem jarni elso alkalommal csak beszelgetunk .. osszerakta az etrendem, nekem voltak kerdeseim o elmondta o hogy es mit vesz es hogy nekem mit javasol illetve megbeszeltuk az edzes tervet , masnap bele is kezdtunk .. szerintem ezt az edzot hagyd a pics ba itt segitokeszebb emberek vannak :)
2017. febr. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!