Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biztos ez lenne a helyes? Ez...

Biztos ez lenne a helyes? Ez lenne a kiváló étrend? És edzésmennyiség?

Figyelt kérdés

Tegnap megdöbbenve tapasztaltam, hogy a barátnőm elment egy személyi edzőhöz és a következőket mondta neki.

(nevet és várost direkt nem mondok)

Étrend:

6 liter tej

1 tepsi csirkeszárny

20 tojás

ez naponta.

Szalonnát lehet enni, gyümölcsöt nem, mert abban van a cukor. Naponta 4 szer kell húst enni.

Edzés heti 3 szor és fél óra. Nyújtani nem kell, mert azt minek???

Noooormális?



2016. máj. 15. 11:01
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
100%
6 liter tej naponta? Eddig olvastam. :)
2016. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kérdésekre a válaszok:

-Nem

-Nem

-Nem

-De

-Nem

2016. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Okj személyi edző
2016. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez most komoly hogy egy szemelyi edzo ilyeneket mondott??
2016. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez annyit ért hozzá mint zsiráf az autószereléshez! de nekem is volt hasonló vedd meg tőlem ezt a porokat vitaminokat 15 ezerért én is ettől vagyok ilyen izmos ha ezeket szeded olyan leszel mint én! by nyerges csaba......
2016. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most viccelsz amúgy?:D
2016. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ilyet bármilyen okj-s edző is mondott volna,ennél még egy 10 éves gyerek is jobb tanácsokat ad étrendhez.
2016. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Csirkeszarny jo

Tojas jo

Szalonna jo

Gyumolcsot kizarni azert nem kell de szerintem ezt azert mondta mert altalaban a dieta minden kezdonek azt jelenti, hogy gyumolcsot kell enni reggel-delben-este es ezt akarta megelozni

A tejet nem ajanom, foleg nem ennyit

Fel ora alatt le lehet edzeni, foleg nokent csak nem kell 20 fele gyakorlatot csinalni a bicepsz kulso reszere


Tovabba biztos nem ennyi volt a taplalkozasi tanacsa csak a csajodnak ennyi maradt meg.

Szoval teljesen nem irnam le ennyibol a tagot.

2016. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szalonna jó? :D Eddig tévhitben éltem...


Én 3 OKJ képzésen vagyok túl, a vizsgák jóindulatból nevezhetőek teadélutánnak, gondolhatod, hogy a fizetős személyi edző tanfolyamokon senkit nem fognak megbuktatni, hiszen akkor ki járna abba az iskolába? :D


Amúgy a személyi edzők 99%-ban önjelöltek, nem kell megütniük semmiféle mércét, olyan is a színvonal.

2016. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert nyilván mindenki ketózik meg paleo meg miafszom, mert most az a menő. Meg természetesen ő olyan szalonnát eszik amit egyetlen helyen lehet kapni a földön és ez szín hús. Mindig van egy okostojád aki akár a nutellás fánkra is bebizonyítja hogy valójában az igen is nagyon jó.
2016. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!