Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csigás letolás helyett,...

Csigás letolás helyett, tricepszre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tricepszemet eddig ezzel az egy gyakorlattal edzettem, viszont a teremben lévő csigás gép(ek)en kevés lett a súly, így egy másik gyakorlatot választanék ez helyett. Melyik gyakorlat helyettesítené legjobban a csigás letolást? Illetve ti melyik gyakorlato(ka)t részesítitek előnyben a tricepsz edzésénél? A válaszokat előre is köszi.

2017. febr. 19. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Koponyatörő, szűknyomás
2017. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Lórúgás, 1kezes fej mögött.
2017. febr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zedricht ***** válasza:

Csigás letolás, de egykézzel, de ne rakj rá semmit, hanem a karabinert vagyha van rajta egy kis "golyó" akkor azt fogd.

A kezed feszítsd meg magad mellett lehetőleg. Nagyon brutál tud lenni.

Vagy homlokra engedés.

2017. febr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Edzd le előtte a melled és már nem is lesz olyan kevés ami van. Vagy fogd meg fordított fogással hátha úgy jobban tetszik. Bár nem értem a mögötted koncepciót, hogy miért csak ezt az egy gyakorlatot végzed rá, de mindegy.
2017. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

#4

Ez az egyik legnagyobb baromság a testépítésben. Miért gyengítse le magát egy adott gyakorlatra? Gondolod, ha annyira lefárassza magát, hogy abba a súlyba, amibe amúgy 30 menne, 8 megy, akkor ugyanott van? A lényeg, hogy a lehető legnagyobb súlyokkal edz, ezt nem megkerülni kell.

2017. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 nek igaza van. Az izom nem a kifárasztastól fejlődik hanem a terheléstől. Ha te előtte lefárasztod akkor nem fogod tudni eléggé leterhelni mert már nem bírod azt a súlyt mint ami menne kifárasztás nélkül. Az meg hogy 1 gyakorlatot csinál tricepszre egyáltalán nem rossz dolog. Amúgy én a koponyatörőre szavazok.
2017. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csigás letolás egy kézzel is jó lenne ennek a helyettesítésére, [link] ilyennel, rúd helyett? Köszi az eddigi válaszokat és ötleteket, de ezt gondoltam még megkérdezném. Eddig nekem is a koponyatörő tűnik a legjobb megoldásnak, de ez is.. kíváncsi vagyok mi a véleményetek erről a fajta csigás letolásról amit említettem
2017. febr. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!