Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout-osok! Ti...

Street workout-osok! Ti hogyan tekintetek az újakra?

Figyelt kérdés
Próbálkozok street workouttal, persze először csak a rúddal ismerkedek, pl térdfelhúzás. Van a közelemben pálya, ahol tudnék gyakorolni, csak félek, hogy kinéznek... Mármint nyilván nem vagyok profi, egy csomóan meg már igen. Ti mit gondoltok erről? Kinevetitek azokat, akik még csak "bénáznak"?

2017. febr. 26. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nevetnek max ha valami furcsa pózban tolod pl fejjel lefelé vagy hülyülsz de ahol én voltam ott normális emberek voltak eddig
2017. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én eddig csak normális emberekkel találkoztam, senki sem nevette ki a másikat akkor sem ha kezdő, vagy ha valamit elront. Esetleg amiatt szólhatnak, ha valamelyik gyakorlatot NAGYON helytelenül csinálod, de ez neked jó, hiszen egy csomó sérülést elkerülhetsz, ha tudod hogyan kell helyesen csinálni az adott feladatot.

Menjél nyugodtan, csináld, ha látják hogy komolyan veszed és rendesen csinálod, akkor bajod nem lehet :)

2017. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!