Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 éve edzem és a vádlim nem...

2 éve edzem és a vádlim nem akar fejlődni, nagyon vékony, és semmi izom nincs rajta hogyan edzek rá?

Figyelt kérdés

heti kétszer lábazok (comb,vádli)

comb szépen fejlődik de a vádli semmi, nulla.

megőrülök...

vádlira ezeket az gyakorlatokat szoktam csinálni: hack gépen 5x10-15 ismétlést, akkor álló vádli felváltva kb 12 kg-s súllyal a kezemben abból 5x20, most kipróbáltam az ülővádlit sajnos a teremben nincs ülővádli gép, de én megoldottam, láb alá tárcsa combra rúd súly és úgy 5x20

még miket ajánlotok?

vagy tényleg cseszhetem a vádlit, genetika?!



2017. febr. 26. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csináld nagyon nagy súllyal,heti többször,alacsony ismétlésszám.
2017. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Hogy tudsz heti kétszer lábazni? Na mindegy. Ne lábnapon edzd a vádlid vagy ha igen akkor azzal kezdj. Mehet akár heti 3 edzés is rá de nem kell ennyi gyakorlat meg sorozat. 6-8 sorozat bőven elég alkalmanként és próbáld ki kevesebb ismétléssel vagy piramissal.
2017. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
muszáj heti 2 lábam nagyon levan maradva...
2017. febr. 26. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg heti 3-4x 1-2 gyakorlattal edzeni. A vádlit lehet terhelni.

Ha nagyon semmi, fuss, kerékpározz, azzal még esztétikusabb vádlit is elérhetsz, mint testépítéssel.

2017. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En heti 2-3 alkalommal vadlizok.

Fontos a koncetraltsag. Szerintem inkabb kozepes sullyal csinald. 10-20 ismetles max es nagyon lassan koncetraltan, jol engedd le, teljesen es nyujtsd ki. Lent es fent ki is tarthatod 1-2 mp-ig. Egyszer Voros Zoli mondta, hogy a vadlit gyilkolni kell, hogy egjen, fajjon, mivel nagyon makacs izom. Azota nekem jobban felodik.


Viszont erdekelne, hogy amiota ketszer labazol, jobban fejlodik a combod? Mivel nekem az van kicsit lemaradva :D

2017. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Akkor kipróbálok mindent amiket irtatok... Hát nagyon remélem hogy fejlődésre tudom bírni

Szoktam a taposogepen is vadlizni azzal nagyon szokott égni


Igen heti 2 lab nap es szepen fejlodik a combom de jo sok gyakorlatot csinálok meghalasig:)

2017. febr. 27. 07:46
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Az 5# hozzászólónak van több igaza a témában. A többi egy... Nah mindegy is. A vádli egy olyan izom amit folyamatosan használsz egész nap amíg talpon vagy. A rövid ismétlés nagy súllyal nem megfelelő. A vádlinak oda kell vágni rendesen. Szerintem elég heti egy de ahogy gondolod. De legalább ne legyen közel a két nap egymáshoz. Szóval egy fő gyakorlatot válasz ki amiből megcsinálod az 5x12;15;20;25;30 előtte csinálj valamit még vádlira bemelegítésnek mondjuk 4x15-20-at. Természetesen a súlyt amikor a fő gyakorlatot csinálod úgy állítod be magadnak, hogy megfelelő intenzitással legyen az izmokra.
2017. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5-os vagyom. Koszi.

Kerdezo: kiptobaltad? Tapasztalat?

2017. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam igen :) , kemény volt, fájt rendesen, másnap éreztem is az izomlázat benne.

még 1 kérdés, hogy valamikor nem érzem annyira a vádlit gyakorlat közben ez most a tapadásának köszönhető? vagy más?

amikor pl lépcsőn csinálom simán két lábban, néha jobban érzem a talpam, illetve az egész lábfejemet, mint a vádlit, vagy van amikor az ülővádlinál még érzem pluszban az elülső sípcsonti izmot is, ez baj? vagy az is jó?!

2017. márc. 14. 20:41
 10/12 A kérdező kommentje:
lábbal*
2017. márc. 14. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!