Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egyik edzésen keményebben...

Ha egyik edzésen keményebben edzem az adott testrészemet, a másik edzésen kevésbé keményen, akkor semmit nem ér a második edzés?

Figyelt kérdés
Ma edzettem lábra, de nem bírtam annyira, mint az előző edzésen, kevesebbet csináltam a gyakorlatokból. Ez most akkor nem ért semmit?

2017. febr. 27. 15:59
 1/2 What to eat ***** válasza:
Persze, hogy ér. Nem minden edzésen tudsz ugyan olyan teljesítményt nyújtani, vannak jobbak és kevésbé jobb edzések is. De tartasz elég pihenőt az izomnak a regenerációhoz? Ha túl gyakran edzed, csökkenhet a teljesítményed.
2017. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem megfelelő pihenőidőt tartok, mert mindegyik testrészre 1 héten egyszer edzek. Hétfőn váll, láb, szerdán bicepsz, tricepsz, pénteken mell, hát.
2017. febr. 27. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!